Disain ja kujundamine I PR disain PR disain
:::: MENU ::::

Disain ja kujundamine

  • veebr. 10 / 2015
  • 0

Disain ja kujundamine

Disain ja kujundamineKui vajad kiiresti kujundust või soovid olemasolevat muuta, siis oled õiges kohas!

Pakume kujundus- ja trükiteenust järgmistele toodetele: visiitkaardid, flaierid, plakatid, voldikud, brošüürid, kleebised ja sildid, reklaamid (k.a veebireklaamid), raamatud, ajalehed ja ajakirjad, kutsed ja kaardid, kalendrid, tootekataloogid, lauarääkijad ja menüüd, pakendid, blanketid, tunnistused, (veebi)bännerid, logod ja firmagraafika. Kui sa enda soovitud toodet nimekirjast ei leidnud, kirjuta julgesti ja leiame lahenduse!

Tasu kujundusteenuse eest sõltub töö keerukusest ja ajakulust ning ka algmaterjali kvaliteedist. Mida täpsem on olemasolev info, seda kiiremini kujundamine sujub. Lihtsamate kujunduste puhul saame esmased kavandid valmis mõne tunni jooksul. Enne trükkimist saadame kujunduse(d) e-postiga ülevaatamiseks.

 

Täpsemalt erinevatest kujundustest ja toodetest

Logo

Tellides logo kujunduse, teeme 2-5 erinevat kavandit, millest saab valida sobiva lahenduse. Vastavalt ettepanekutele ning soovidele muudame seda, kuni tulemus on just see õige. Soovi korral töötame välja ka firmagraafika.

 andes


Visiitkaardid

Traditsiooniline infokandja, mis edastab eraisiku või organisatsiooni kontaktandmeid. Visiitkaart peab olema hästiläbimõeldud, ilusalt kujundatud ja trükitud. Kui soovid visiitkaarte kiiresti ja soodsalt, on selleks parim lahendus digitrükk. Standardsedvisiitkaardi mõõdud on 90×50 mm ja 85×55 mm. Vajadusel trükime ka erimõõdulisi visiitkaarte. Erilised visiitkaardid: lamineeritud,ümarate nurkadega, sätendaval paberil, reljeefsel paberil, läbipaistvad, plastikust


Flaierid

Üks tuntuim, soodsaim ja kõige kiiremini valmiv moodus reklaamsõnumi edastamiseks. Praegusel infoajastul võib tunduda aegunud lahendusena, kuid see toimib. Hea flaieri puhul on kõige tähtsam kujundus – see peab olema hästi läbimõeldud, teemakohane ja sihtgrupi tähelepanu haarav. Lisaks oskuslikule kujundusele saame pakkuda ka flaierite trükki. Flaierid trükitakse peamiselt silk või gloss paberitele. Paberi paksus on 120-200 g, formaatideks enamasti A4, A5, A6, A65.


Voldikud

Voldik on üks või mitu korda kokku murtud reklaamleht. Hea ja kompaktne lahendus toote või teenuse tutvustamiseks. Voldik erineb formaadi ja kokkumurdmiskohtade poolest. Trükime enamasti 150-200 g paberile. Järeltöötlus: voltimine, nuutimine,lamineerimine ja lakkimine Enamlevinud voldiku tüübid on V, Z, C (G), M, aken ja erivoldik.

voldikud


Kalendrid

Üllata lähedast või koostööpartnerit meeldejääva kalendriga. Igas kuus võivad olla sinu enda valitud fotod ja kuupäevadele on võimalik lisada märkmeid, sünnipäevalaste nimesid või märkida ära olulised kuupäevad. Trükime ja kujundame kõiki enamlevinud kalendreid: tava-, mono-, trio-, poster-, laua- ja taskukalender.


Väikesemõõdulised kleebised ja etiketid

Pakume laias valikus kvaliteetseid etikette ja kleebiseid nii sise- kui välistingimustesse. Kleepsude valmistamine algab õige materjal valikust. Vastavalt kasutusele on võimalik teha kleebiseid tootepakendile või sõiduvahendile, tootedispleile või kaupluse vaateaknale jne. Kleebisest saab välja lõigata kõiki tekste, kujundeid, logosid jm. Enamasti on kleebis kõige soodsam ja kiirem lahendus!


Aknakleebised

Kui tahta poe või kontori väljanägemist uuendada, on need parim valik. Aknakleebised teevad ettevõtte paremini märgatavaks ja professionaalne kujundus äratab tähelepanu ning usaldust. Tavaliselt lisatakse akendele firma sümboolika, mõned tegevusala märksõnad ning lahtiolekuajad. Akendele on võimalik kleebised paigaldada nii sisse- kui väljapoole. Sissepoole kleebitud kleebised on ilmastiku ja vandaalide eest kaitstud, kuid kindlasti tuleks arvestada sellega, et klaas võib kleebist moonutada, eriti juhul, kui klaas on toonitud. Väljapoole kleebitud kleebised tuleks alati kindlasti lamineerida, et neid ilmastikuolude ja kulumise eest kaitsta. Siseruumides kasutamiseks on populaarseim valik nn jääklaasikile ehk liivapritskile.


Autokleebised

Auto on parim reklaampind – kui sõitmist on palju, näevad sinu ettevõtte sümboolikat sajad inimesed päevas. Valmistame kleebiseid sõidukitele kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest. Autokleebistele saame pakkuda täisteenust – nii kujundust, trükki kui paigaldust.


Sildid ja viidad

Valmistatakse enamasti PVC plaadile või KAPA plaadile. PVC plaatide paksused on 2-10 mm. Värvus valge või must, kuid eritellimusel on võimalik kasutada ka värvilist PVC plaati. Sildid lamineerime kaitsva kilega, mis pikendab nende eluiga. PVC plaat on ilmastikukindel ja suhteliselt tugev materjal.


Suuremõõtmelised bannerid ja reklaamid

Tootmisel kasutame erineva paksuse ja tugevusega, kvaliteetseid materjale vastavalt sellele, kas banner/reklaam paigutatakse siseruumidesse või välja. Vajadusel paigutame servadesse kinnitusrõngad ehk öösid, millega saab banneri soovitud kohta lihtsalt paigaldada.


Fotokapa

Meilt on võimalus tellida Kapa plaadil pilte näituste jaoks või näiteks koju seinale. Kapa plaadil pildid on kerged ja õhukesed ning need saab seina riputada spetsiaalsete kaasasolevate kinnitustega. Kapa plaadi paksused on 3, 5, 10 mm. Mõeldud kasutamiseks sisetingimustes, kuna plaat võib kõrge niiskuse mõjul kõverduda.


Lõuend ja raamimine

Pakume satiinpinnaga (läikiv) ja matima pinnaga lõuendit. Fotolõuendi alusraami ääred on 2-3 cm paksused, mis annab pildile hea ruumilisuse ja toob teose seinast eemale. Tellida saab kõikvõimalikke suuruseid.


Fototapeet

Kui soovid koju või kontorisse seinale mõnda erilahendust, siis on selleks parim lahendus fototapeet. Just sinule sobiv kujundus või pilt on võimalik trükkida fototapeedile ja tapeet hiljem kleepida seinale.


Valguskasti kile ja kleebis

Kui soovid muuta kujundust või infot valguskastil siis vahel piisab ainult valguskasti kile või kleebise vahetamisest. Valguskasti kilele ja kleebisele on võimalik printida sama kvaliteetselt kui paberile.


Plakat/Poster

Plakatite valmistamisel kasutame enamasti paberit 150-250 g. Valikus suur hulk nii mati kui läikiva pinnaga pabereid. Standardmõõdud alates A4 kuni A0 (841 x 1189 mm), võimalik ka erimõõdud kuni 132 mm laiana!


Roll-up bänner

Väga mobiilne ja soodne esitlusvahend. Roll-up on kiiresti kokkupandav, kerge, võtab vähe ruumi ja tänu kandekotile on seda üsna lihtne transportida. Roll-up’e on võimalik tellida väga erinevate laiustega (600-3000 mm) ja isegi lauapealsete mini-versioonidena (A4 ja A3). Populaarseimad laiused on 800, 850 ja 1000 mm. Lisana on võimalik juurde osta valgusti.


L-bänner

Bännerstend, mille graafikat on võimalik vahetada ja mitme bänneri ühendamisel on võimalik moodustada reklaamsein. Bännerstendi graafika hoidjad on snap-lock süsteemiga. L-bännerstendi komplekti kuulub stend ja silindrikujuline õlakott. Lisana on võimalik juurde osta valgusti.


X-bännerstend

Reklaamstend, alumiiniumist ja fiiberklaasist konstruktsiooniga. Kasutatakse enamasti messidel, näitustel, tooteesitlustel, kaubanduskeskustes jne. Bannerstendiga on kaasas kandekott. Lisana on võimalik juurde osta valgusti.


Teeme trükistele ka järeltöötlust (lamineerimine, nuutimine, voltimine, kleepribade paigaldus, klammerdamine).