Visiitkaardid | PR disain
:::: MENU ::::

Visiitkaardid

  • veebr. 08 / 2015
  • 0

Visiitkaardid

Visiitkaart on traditsiooniline infokandja, mis edastab eraisiku või organisatsiooni kontaktandmeid. See peab olema hästi läbimõeldud, ilusalt kujundatud ning trükitud. Meie pakume lisaks visiitkaardi kujundamisele ka selle kvaliteetset trükki.

Visiitkaardid, lamineeritud trükkVisiitkaartide kasutusala

Visiitkaarte kasutatakse nii isiklikul eesmärgil mitteametlikus suhtluses, ärilisel eesmärgil toote või teenuse reklaamiks kui ärisuhtlusel tutvuse kinnitamiseks ning kontakti säilitamiseks. Visiitkaart on mugav viis edastada äriinfot ja kontakte, lisaks aitab see edasi anda brändi kuvandit läbi silmapaistva disaini ning lisaviimistluse. Tänapäeval seotakse visiitkaart tihti ka kliendikaardi või kampaaniakaartidega. Näiteks ühel küljel on firma kontaktandmed, teisel pool pakkumine – kogu templeid ja saad 10. tellimuse tasuta.

Igal korralikul visiitkaardil peab olema:

  • ettevõtte nimi ja logo;
  • kontaktandmed (nimi, amet, telefon, e-post, töökoha aadress ja ettevõtte kodulehe aadress).

Lisaks ülaltoodule on tänapäeval saanud populaarseks lisada visiitkaardile ka oma Skype’i nimi ja sotsiaalmeedia kontod.

 

Visiitkaardid kujundusest trükini

Visiitkaardid, kujundamine ja trükkMeie juurest on võimalik tellida visiitkaardid kujundusest trükini. Juhul, kui visiitkaartide kujundus on juba olemas, tuleb meile saata vaid trükifail. Äärest-ääreni kujundusega visiitkaardil peab olema lisatud juurde ka 3–5 mm lõikevaru (bleed).

Visiitkaartide standardmõõdud on 90×50 mm ja 85×55 mm, kuid soovi korral teeme ka erimõõdulist trükki. Trükitava paberi paksus jääb enamasti vahemikku 270–340 g ning vastavalt kujundusele on võimalik valida mitmete erinevate paberite vahel. Kõige levinum visiitkaardi paber, mida kasutatakse on Ivory Board 280 g. Meil on valikus nii silk, gloss kui ka mati viimistlusega paberid.

Visiitkaarte jagatakse palju ja oluliseks on saanud eristumine. Esile tõusmiseks on mitmeid eri mooduseid, kaardid on võimalik valmistada näiteks mustvalgelt, värviliselt, ühepoolselt või kahepoolselt.

Võimalused muuta oma ettevõtte visiitkaart eriliseks:

  • lamineerimine – tagab vastupidavuse;
  • foliotrükk – lase mõni element trükkida näiteks kuldselt;
  • ümarda nurk või nurgad;
  • sätendav paber;
  • reljeefne, mustriga paber;
  • läbipaistev materjal;

Visiitkaart loob esmamulje eraisikust endast või organisatsioonist kui brändist. Tähtis on, et kogu vajalik info oleks olemas ja lihtsalt hoomatav. Kindlasti on olulisel kohal ka isikupärane disain koos kvaliteetse trükiga.

 

Visiitkaartide trükkimise hinnad:

Formaat 50 tk 100 tk 200 tk 300 tk 400 tk 500 tk Laminaat
matt/läikiv
Nurkade
ümardamine
90 x 50 mm ühepoolne 14 € 12 € 20 € 26 € 32 € 38 € + 5,00 €
/ 100 tk
+ 3,50 €
/ 100 tk
kahepoolne 18 € 17 € 29 € 38 € 47 € 56 €
85 x 55 mm ühepoolne 15 € 13 € 21 € 27 € 33 € 39 €
kahepoolne 19 € 18 € 30 € 39 € 48 € 57 €

Väljatoodud hinnad on umbkaudsed digitrüki hinnad 300 g Invercote Creato või 340 g Splendorgel E.W paberil. Täpse pakkumise saamiseks palume saata päringu koos kujundusega repro@perrepro.ee. Hindadele lisandub käibemaks.

Mida suurem kogus, seda soodsam hind!