Autokleebised PR disain
:::: MENU ::::

Autokleebised

  • märts 01 / 2017
  • 0

Autokleebised

Autokleebised

Autokleebiste kasutamine on väga efektiivne viis tähelepanu äratamiseks, sest nendel asuvat reklaami näevad väga paljud inimesed ning tänu sellele jääb mulje, et firma tegutseb aktiivselt mitmes kohas. Samas loovad autokleebised ka usaldust (näiteks kliendi juurde sõites on firma nimega kleebised kinnituseks, et tegemist on õigete inimestega).

Kleebised autol on küll ennekõike müügivahend (autodele saad kleepida firmasümboolikat, kontaktandmeid, informatsiooni kampaaniate kohta ja erinevaid kujunduselemente), kuid kuna kleebiste mõõtmete ja disaini valik on praktiliselt piiramatu, on võimalik ka isikliku sõiduki üldmuljet muuta.auto reklaamkleebised, kleebised autodele, autokleepsud, autokleebised
Auto üleni kiletamine (ing k car wrapping) on kiire ja nõuab vähe eeltööd. Lisaks pakub autokleebis lisakaitset sõiduki värvi pleekimise ja väiksemate väliste vigastuste eest. Võrreldes ülevärvimisega, on see soodne võimalus auto välimuse muutmiseks. Seda moodust kasutatakse näiteks taksode ja eriotstarbeliste sõidukite juures, ent ka eraisikud soovivad aina enam oma autot üle kleepida ja nii sõiduki välimust omanäolisemaks muuta.
PS! Autokleebised sobivad ka teistele sõiduvahenditele, nt jalg-, mootor- ja tõukeratastele.

 

Materjalidest

Trükitavad autokleebised valmistame spetsiaalselt autodele mõeldud kiledest, mille katame sobiva laminaadiga. Laminaat annab kleebistele ilmastikukindluse ja tagab, et kleebised kriimustada ei saaks.

Veel on võimalik kleebised välja lõigata värvilisest kilest. See on hea variant, kui kõik tekstid ja kujunduselemendid on ühte tooni. Valikus on palju materjale: 3M, Ikonos, Arlon, Avery, Coala jm. Täpsema materjali- ja värvivalikuga aitab meie müügiosakond.

Ajutisemate lahenduste jaoks saame pakkuda ka magnetkleebiseid.

Kui kleebiseid enam ei soovi, on autokleebiste eemaldamine väga lihtne, sest kasutame kvaliteetseid materjale, mille äravõtmisel ei jää auto pinnale liimijälgi. Autokleebiste eluiga on tavapäraselt 3–10 aastat.

auto ülekleepimine, full wrap, kleebised autodele full wrapp, auto ülekleepimine, autokleebised, kleebised autodele matkabussi kleebised, kleebised matkabussile,auto ülekleepimine, autokleebised, kleebised autodele Helkurkleebised autole, auto ülekiletamine, kleebised autodele kleebised autole, full wrap, auto ülekiletamine autokleebised, auto kleepsud, reklaam autole kleepsud autole, autokleebised, reklaam autole käru kleebised, kleebised kärule kleebised autole, lõikekile kleebised, reklaamkleebised autole autokleebised, kleebised autole, full wrapp Autokleebised_kujundamine_trukk_paigaldus autokleebised, auto kleepsud, reklaam autole autokleebised, kleebised autole, reklaamkleebised autole full wrap, auto ülekiletamine, kaubiku kleebised Upsteam autokleebised

 

Kuidas tellida, palju maksab ja kui kaua aega läheb?

Väiksemad autokleebised trükime 1–3 tööpäevaga, mahukamate tööde puhul kuni 7 tööpäevaga. Hind sõltub materjalivalikust, mõõtudest ja kleebiste mahust autol (kleebistele kuluvast materjali kogusest).

Kui soovid autokleebiste kujundust, oleks vaja disainerile edastada järgnev info:

  • millist teksti, pilte või kujundeid soovid kleebisele
  • ettevõtte logo vektorgraafikas ja firmagraafika (kui need peaks kajastuma kujundusel)
  • võimalusel fotod sõidukist külgedelt, eest ning tagant (kui pilti pole võimalik saata, palume öelda auto mudel ja aasta ning mõned täpsustused, nt uste arv või kaubikute puhul akende olemasolu, kaubiku pikkus ja kõrgus)

Disainer loob teie soovide põhjal esmase kujunduse ning kui kujundus on sobiv, toimub vajadusel auto mõõtmine (näiteks kui auto on ümber ehitatud) ning kleebiste tootmine.

Kui soovid vaid kleebiste trükkimist, vajame kleebise trükifail(e) 1:1 või 1:10 suuruses.
Kui te pole päris kindel, kuidas see käib, aitame meelsasti õigeid trükifaile teha.

 

Autokleebiste paigaldus

auto ülekleepimine, autode üleni kleepimine, full wrap, kleebiste paigaldus

Üheks olulisimaks autokleebiste kvaliteedi aluseks on põhjalik autopesu enne kleebiste paigaldust. Korralik pigipesu ning vahaeemaldus (või vahatamata jätmine) on äärmiselt oluline, et kleebised ka autole püsima jääksid. Auto palume puhtaks pesta kas samal päeval vahetult enne paigaldust või hommikuse paigalduse puhul eelmise päeva õhtul.

Autokleebise paigaldamine ei ole küll üle mõistuse keeruline, aga nõuab siiski vilumust, seetõttu pakume ka paigaldusteenust. Kui siiski soovid ise kleebised autole paika panna, võime juhendada, kuidas seda teha. Pakkumist ja nõu küsi meie müügiosakonnast.

Veel saad autokleebistest lugeda meie blogist.