Kleebised PR disain
:::: MENU ::::

Kleebised

  • veebr. 03 / 2015
  • 0

Kleebised

Kleebiste maailm on lai ning tänu erinevatele materjalide valikule peaaegu piiramatu. Vastavalt kasutusele on võimalik teha kleebiseid sise- või välitingimustesse, erineva kuju ja suurusega ning väga erinevatele pindadele.

Kleebised on ühed kõige soodsamad, paremad ning kiiremad lahendused! Kleebiseid on võimalik teostada tootepakenditele, sõiduvahenditele, tootedispleile, kaupluste vaateaknale jne. Neist saab välja lõigata pilte, tekste, kujundeid ja logosid ning teha pilkupüüdvaid ja samal ajal ka informatiivseid reklaampindasid.
Kleebiste tegemisel kasutatakse erinevaid tehnoloogiaid, olenevalt nende keerukusest. Lihtsamad kujundid ja tekstid lõigatakse välja spetsiaalse kleebiselõikuriga, kuid keerulisemad kujundused trükitakse otse kleebisele. Nende pika kestvuse ja kvaliteedi tagab aga õige materjali valik.
Vajad kleebist?

 

 

 

Meie pakutavad kleebiste tüübid

Kleebised ja etiketid

Meil on laias valikus erineva suurusega etikette ning kleebiseid. Võimalik on trükkida nii valgele, läbipaistvale, matile kui ka läikivale kilele. Lisaks on võimalik trükkida kuldse, hõbe, nikkel või peegelkuldse kleebismaterjali peale. Kleebiseid saab lasta lamineerida, et kaitsta neid kulumise eest.

KÜSI PAKKUMIST!

kleebised_trükk_kujundamine2   Kleebised_trukk_kujundamine1   Kleebised_trükk_kujundamine   metallik_hobedased_kleebised


Aknakleebised

Aknakleebised teevad ettevõtte paremini märgatavaks ja professionaalne kujundus äratab tähelepanu ning tekitab usaldust. Samuti võimaldavad aknakleebised värskendada poe või kontori väljanägemist. Üldjuhul kasutatakse aknakleebistel ettevõtte sümboolikat, lahtiolekuaegu või loosungeid.

Neid on võimalik paigaldada nii sisse- kui väljapoole. Seespool asuvad kleebised on kaitstud välismõjurite eest. Kuid arvestama peab sellega, et klaas võib kleebist moonutada, eriti juhul, kui klaas on toonitud. Väljapoole paigaldatud kleebised tuleb alati lamineerida, et need peaks vastu nii ilmastikule kui ka kulumisele.

KÜSI PAKKUMIST!

Aknakleebised   Aknakleebised   Aknakleebised  aknakleebised


Autokleebised

Ametikohal kus ringi sõitmist on palju, tasub oma sõiduvahendit kasutada reklaampinnana, sest sellisel juhul on ettevõtte sümboolika nähtav sadadele inimestele päevas. Autokleebistele saame pakkuda nii kujundust, trükki kui ka paigaldust. Sõidukitele paigaldatavad kleebised on kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist. Kasuta võimalust ja lase ka oma autole paigaldada ettevõtte kleebised!

KÜSI PAKKUMIST!

   autokleebised112Autokleebised_kujundamine_trukk_paigaldus  


Seinakleebised ja fototapeet

Kui poes ei leidu just täpselt sellist tapeeti nagu otsid siis on selline fototapeet võimalik trükkida. Fototapeeti on võimalik trükkida paanidena või kleepida seinale kleebisest välja lõigatud kujutisi. Fototapeet on parim lahendus ka selleks kui on soovi katta sein ilusa pildi või fotoga. Selleks et tapeet seinale ka püsima jääks valmistame seinakleebised eriti tugeva liimiga materjalist, mida on võimalik kleepida ka betoonile.

KÜSI PAKKUMIST!

fototapeet_seinakleebised1     fototapeet_seinakleebised3     fototapeet_seinakleebised2     fototapeet     seinakleebised


Põrandakleebis

Põrandakleebised püüavad tähelepanu ja võimaldavad näiteks kaupluses suunata inimeste liikumist. Põrandakleebis talub raskeid tingimusi nagu näiteks tallamine, hõõrdumine ning kriimustused. Kleebised teeb vastupidavaks ning tugevaks põrandalaminaat, millega kleebised kaetakse.

KÜSI PAKKUMIST!


Kleebiste paigaldamine

Lisaks kleebiste kujundamisele ning trükkimisele pakume ka tehtud töö paigaldamist nii akendele, sõiduvahenditele, põrandatele ning erinevatele seintele nii sise- kui välitingimustes. Kleebiste kasutusvaldkond on peaaegu piiramatu, lisaks on need vastupidavad, jätavad mänguruumi loomingulisusele ja on kindlasti üks soodsaim ning kiireim lahendus. Kleebiste paigalduse hind alates 15.-/h (sõltuvalt töö keerukusest võib hind varieeruda)

Kleebiste kleepimine