Reklaamstendid | PR disain
:::: MENU ::::

Reklaamstendid

  • veebr. 08 / 2015
  • 0

Reklaamstendid

Roll up trükkimine

Roll-Up

Roll-up on laialt levinud ning soodsaim esitlustarvik. Samas pakutakse siiski turul väga erineva kvaliteediga mehhanismi ning prindiga tooteid. Meie eeliseks on reklaami tootmisel kasutatav premium-klassi materjal, et ei tekiks probleeme materjali servade ja välimusega. Roll-up stend on mõeldud esitluste ja näituste jaoks, kuid seda saab ära kasutada ka reklaamplakatina. Oma populaarsuse on roll-up stend saanud tänu mobiilsele mehhanismile, mida saab üles panna ja maha võtta 30 sekundiga. Lisaks ei võta see transportimisel palju ruumi ja on väga kerge.
KÜSI PAKKUMIST!

L-bannerstend

L-banner

Reklaamstend mille graafikat on võimalik vahetada ja mitme banneri ühendamisel on võimalik moodustada reklaamsein. Reklaamstendi graafika hoidjad on snap-lock süsteemiga. L-bannerstendi komplekti kuulub stend ja silindrikujuline õlakott. Lisana on võimalik juurde osta valgusti.
KÜSI PAKKUMIST!

xbannerstend

X-bännerstend

Reklaamstend, alumiiniumist ja fiiberklaasist konstruktsiooniga. Kasutatakse enamasti messidel, näitustel, tooteesitlustel, kaubanduskeskustes jne. Bannerstendiga on kaasas kandekott. Võimalikud mõõdud 50×155 cm, 60×160 cm, 80×180 cm, 100×200 cm, 120×200 cm.
KÜSI PAKKUMIST!

fototaust    fototaust, fototausta trükk

Fototaust

Fototaust on seadistatav reklaamstend, ideaalne näitustele ja esitluste taustaks.Samuti ka üritustele reklaamseinaks, mille taustal on võimalik pildistada. Kõrgus ja laius muudetav seetõttu sobib igasse ruumi. Teleskoopvardad seadistatavad 1429-2540mm x 1000-2515mm. Maksimaalseks tausta suuruseks 2500x2200mm. Tausta on võimalik kergesti vahetada ja konstruktsioon mahub väikesesse kotti.
KÜSI PAKKUMIST!

    reboardist reklaamid, erikujuline reklaam

Erikujulised reklaamid

Lisaks tavapärastele esitlusvahenditele saame pakkuda ka personaalseid lahendusi ettevõtte või toote reklaamiks.Olgu see siis valgusreklaam sisetingimustesse või mõni tootedisplei. Samuti on võimalik võimalik lõigata rikujulisi reklaame pehmetest materjalidest nagu lainepapp, kartong ja ReBoard V-lõige annab võimaluse paksemate plaatmaterjalide voltimiseks erineva nurga all Lainepappi, kartongi ja paberit on võimalik nuutida (soonida) ja perforeerida.
KÜSI PAKKUMIST!