Autokleebised PR disain
:::: MENU ::::

Autokleebised

  • märts 01 / 2017
  • 0

Autokleebised

Autokleebised

Autokleebiste kasutamine on väga efektiivne viis tähelepanu äratamiseks, sest nendel asuvat reklaami näevad väga paljud inimesed ning tänu sellele jääb mulje, et firma tegutseb aktiivselt mitmes kohas. Samas loovad autokleebised ka usaldust (näiteks kliendi juurde sõites on firma nimega kleebised kinnituseks, et tegemist on õigete inimestega).

Kleebised autol on küll ennekõike müügivahend (autodele saad kleepida firmasümboolikat, kontaktandmeid, informatsiooni kampaaniate kohta ja erinevaid kujunduselemente), kuid kuna kleebiste mõõtmete ja disaini valik on praktiliselt piiramatu, on võimalik ka isikliku sõiduki üldmuljet muuta.

Auto üleni kiletamine (ing k car wrapping) on kiire ja nõuab vähe eeltööd. Lisaks pakub autokleebis lisakaitset sõiduki pleekimise ja väiksemate väliste vigastuste eest. Võrreldes ülevärvimisega, on see soodne võimalus auto välimuse muutmiseks. Seda moodust kasutatakse näiteks taksode ja eriotstarbeliste sõidukite juures, ent ka eraisikud soovivad mõnikord oma autot üle kleepida ja nii sõiduki välimust omanäolisemaks muuta.
PS! Sellised kleebised sobivad ka teistele sõiduvahenditele, nt jalg- ja mootorratastele.

 

Materjalidest

Autokleebised valmistame spetsiaalsest kilest, mille katame laminaadiga. Laminaat annab kleebistele ilmastikukindluse ja tagab, et kleebised näiteks pesulast tulles küljest ära pole tulnud.

Veel on võimalik kleebised välja lõigata värvilisest kilest. See on hea variant, kui kõik tekstid ja kujunduselemendid on ühte tooni. Valikus on palju materjale: 3M, Ikonos, Arlon, Avery, Coala jm. Täpsema materjali- ja värvivalikuga aitab meie müügiosakond.

Ajutisemate lahenduste jaoks saame pakkuda ka magnetkleebiseid.

Kui kleebiseid enam ei soovi, on autokleebiste eemaldamine väga lihtne, sest kasutame kvaliteetseid materjale, mille äravõtmisel ei jää auto pinnale liimijälgi. Autokleebiste eluiga on 3–10 aastat.

 full wrapp, auto ülekleepimine matkabussi kleebised, kleebised matkabussile full wrap, auto ülekiletamine full wrap, auto ülekiletamine autokleebised, triip üle auto kleepsud autole, autokleebised käru kleebised, kleebised kärule kleebised autole, lõikekile kleebised autokleebised, kleebised autole Autokleebised_kujundamine_trukk_paigaldus    Upsteam autokleebised

 

Kuidas tellida, palju maksab ja kui kaua aega läheb?

Väiksemad kleebised trükime 2–4 tööpäevaga, mahukamate tööde puhul kuni 10 tööpäevaga. Hind sõltub materjalivalikust, mõõtudest ja kogusest.

Kui soovid autokleebiste kujundust, oleks vaja disainerile edastada järgnev info:

  • millist teksti, pilte või kujundeid soovid kleebisele
  • ettevõtte logo ja firmagraafika (kui need peaks kajastuma kujundusel)
  • võimalusel fotod sõidukist küljelt, eest ning tagant (kui pilti pole võimalik saata, palume öelda auto mudel ja aasta)

Disainer loob teie soovide põhjal esmase kujunduse ning kui kujundus on sobiv, toimub auto mõõtmine ning kleebiste tootmine.

Kui soovid vaid kleebiste trükkimist, vajame kleebise trükifail(e) 1:1 suuruses.
Kui te pole päris kindel, kuidas see käib, aitame meelsasti õigeid trükifaile teha.

 

Pakume ka paigaldust

Autokleebise paigaldamine ei ole küll üle mõistuse keeruline, aga nõuab siiski teatud vilumust, seetõttu pakume ka paigaldusteenust. Kui siiski soovid ise kleebised autole paika panna, võime juhendada, kuidas seda teha. Pakkumist ja nõu küsi meie müügiosakonnast.

Veel saad autokleebistest lugeda meie blogist.