Autokleebised – vastupidav reklaam sinu sõidukil
:::: MENU ::::

Autokleebised – vastupidav reklaam sinu sõidukil

Reklaamkleebised

Autokleebised – vastupidav reklaam sinu sõidukil

Kleebistega saad oma sõiduki efektseks reklaamikandjaks muuta. Autodele saad kleepida firmasümboolikat, kontaktandmeid, informatsiooni kampaaniate kohta ja erinevaid kujunduselemente. Kuna kleebiste mõõtmete ja disaini valik on praktiliselt piiramatu, on võimalik ka terve auto omanäolise kleebisega katta ja nii totaalselt sõiduki üldmuljet muuta.

Milline informatsioon sobib autokleebistele?

Autokleebistel kasutatakse tavaliselt informatsiooni ettevõtte ja selle tegevuse kohta:

  • firma logo ja nimi,
  • kontaktandmed,
  • peamiste teenuste või toodete nimekiri,
  • pildid ja disainielemendid.

Olenevalt tegevusvaldkonnast võid lisada ka näiteks kaupluse lahtiolekuajad, koostööpartnerite logod vm. Samuti on autokleebised heaks vahendiks uudistoodetele ja kampaaniatele tähelepanu tõmbamiseks.

Nõuanded autokleebise disainiks ja tellimiseks

  • Autokleebise tekstid olgu selged ja hõlpsasti loetavad. Kuna sõidukid on enamus ajast liikvel, võiks põhiline sõnum olla kiiresti loetav ja hoomatav.
  • Kasuta ettevõtte tunnusgraafikat ja värve, niimoodi on sõnum meeldejäävam ja sõiduki märkajal tekib teistes kanalites ettevõtte reklaame nähes seos.
  • Klaasidele teksti kleepides kasuta valget või säravaid toone, mis valgust peegeldavad ja nii tumedalt taustalt paremini välja paistavad.
  • Protsessi lihtsustamiseks telli autokleebise kujundus, trükk ja paigaldus ühest kohast.

autokleebised112 auto reklaamkleebised, kleebised autodele, autokleepsud, autokleebised

Logost täielikult kiletatud sõidukini

Tellida saad väga erineva kuju ja suurusega autokleebiseid. Lihtsam lahendus on logo ja kontaktandmed sõiduki küljel, efektsem ja mõjuvam on aga poolt või lausa tervet sõidukit kattev autokleebis.

Võrreldes sõiduki täieliku ülevärvimisega on auto üleni kiletamine kiirem ja nõuab vähem eeltööd. Samuti pakub autokleebis lisakaitset sõiduki pleekimise ja väliste vigastuste eest. Ning soovi korral saad kile hõlpsalt eemaldada ja auto algse välimuse taastada.

Autokleebised on vastupidavad hoolimata ilmastikuoludest

Autokleebised valmistame kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest. See tähendab, et saad kleebist kahjustamata käia autopesulas ja sõita nii vihma, lume kui poriga. Täpne materjali valik oleneb nii kleebise mõõtudest kui ka sellest, kas tegemist on ajutise kampaaniaga või peab kleebis sõidukil vastu pidama aastaid.

PR Disain pakub kiiret ja kvaliteetset täislahendust, see tähendab et saad tellida meilt nii autokleebise kujunduse, trüki kui ka paigalduse.

 

Jaga seda lehte ka teistega
Facebook0
Facebook
GOOGLE12
GOOGLE
http://perrepro.ee/autokleebised-vastupidav-reklaam-sinu-soidukil/
TWITTER23
SHARE8
INSTAGRAM

Comments are closed.