Visiitkaardid PR disain
:::: MENU ::::

Visiitkaardid

  • veebr. 08 / 2015
  • 0

Visiitkaardid

Visiitkaart on traditsiooniline infokandja, mis edastab eraisiku või organisatsiooni kontaktandmeid. See peab olema hästi läbimõeldud, ilusalt kujundatud ning trükitud. Meie pakumegi lisaks visiitkaardi kujundamisele ka selle kvaliteetset trükki.

Visiitkaardid, lamineeritud trükkVisiitkaartide kasutusala

Visiitkaarte kasutatakse nii isiklikul eesmärgil mitteametlikus suhtluses, ärilisel eesmärgil toote või teenuse reklaamiks ning ärisuhtlusel tutvuse kinnitamiseks ning kontakti säilitamiseks. Visiitkaart on mugav viis edastada äriinfot ja kontakte, lisaks aitab see edasi anda brändi kuvandit läbi silmapaistva disaini ning lisaviimistluse.

Igal korralikul visiitkaardil peab olema:

  • ettevõtte nimi ja logo;
  • kontaktandmed (nimi, amet, telefon, e-post, töökoha aadress ja ettevõtte kodulehe aadress).

Lisaks ülaltoodule on tänapäeval saanud populaarseks lisada visiitkaardile ka oma Skype’i nimi või sotsiaalmeedia konto aadress.

Visiitkaardid kujundusest trükini

Visiitkaardid, kujundamine ja trükkMeie juurest on võimalik saada visiitkaardid kujundusest trükini. Juhul, kui visiitkaartide kujundus on juba olemas, tuleb meile saata vaid trükifail. Äärest-ääreni kujundusega visiitkaardil peab olema lisatud juurde ka lõikevaru 3mm (bleed).

Visiitkaartide standardmõõdud on 90×50 mm ja 85×55 mm, kuid soovi korral teeme ka erimõõdulist trükki. Trükitava paberi paksus jääb enamasti vahemikku 250g-300g ning vastavalt kujundusele on võimalik valida mitmete erinevate paberite vahel. Kõige levinum visiitkaardi paber, mida kasutatakse on Ivory Board 280g. Meil on valikus nii silk, gloss kui ka mati pinnaga paberid.

Visiitkaarte jagatakse palju ja oluliseks on saanud eristumine. Esile tõusmiseks on mitmeid eri mooduseid, kaardid on võimalik valmistada näiteks mustvalgelt, värviliselt, ühepoolselt või kahepoolselt.

Võimalused muuta oma ettevõtte visiitkaart eriliseks:

  • lamineerimine – tagab vastupidavuse;
  • ümarad nurgad;
  • sätendav paber;
  • reljeefne paber;
  • läbipaistvus;

Visiitkaart loob esmamulje eraisikust endast või organisatsioonist kui brändist. Tähtis on, et kogu vajalik info oleks olemas ja lihtsalt hoomatav. Kindlasti on olulisel kohal ka isikupärane disain koos kvaliteetse trükiga.