Visiitkaardi kujundamine – 5 nippi, kuidas eristuda | PR disain
:::: MENU ::::

Visiitkaardi kujundamine – 5 nippi, kuidas eristuda

Disain

Visiitkaardi kujundamine – 5 nippi, kuidas eristuda

Hea visiitkaardi üks olulisemaid tunnuseid on see, et  kõik kontaktandmed oleksid kiiresti ja lihtsasti leitavad. Samuti on tähtis, et kaarti kätte võttes meenuks potentsiaalsele kliendile või partnerile, miks ta sinuga ühendust peaks võtma. Tõenäoliselt on visiitkaardi saajal aga valikus ka mitu teist kaarti konkurentide andmetega. Selleks, et nende seast eristuda, panime kirja 5 nippi, et visiitkaardi kujundamine täidaks oma eesmärki – oleks informatsioonikandjana ka silmatorkav ja konkurentidest eristuv.

1. Lisa visiitkaardile foto

Paljudele inimestele jäävad näod nimedest paremini meelde, mistõttu võib foto visiitkaardile lisamine hea mõte olla. Selleks kasuta aga professionaalset ja sinu stiili ning tegevusvaldkonnaga kokkusobivat pilti.

2. Telli visiitkaardist mitu versiooni

Visiitkaardi kujundamineKui sa ei ole foto osas kindel, võid visiitkaardist teha ka mitu versiooni: üks fotoga ja teine ilma. Vastavalt olukorrale saad siis üht või teist kasutada. Näiteks suurtel konverentsidel, kus vahetad visiitkaarte võibolla mitmekümne inimesega, aitab pildiga variant sind kindlasti paremini meelde jätta. Samuti tasub tellida mitu erinevat visiitkaarti, kui sul on mitu ettevõtet või tegutsed väga erinevates valdkondades.

3. Tee kahepoolne visiitkaart

Kahepoolne visiitkaart

Kuigi visiitkaardi kujundamine ühepoolsena on soodsam, on kahepoolne tavaliselt mõjusam. Nii saab infost aimu ka siis, kui kaart on valetpidi kätte võetud. Mida visiitkaardi tagumisele küljele panna? Siin on erinevaid ideid:

  • firma logo,
  • kodulehe aadress,
  • peamiste teenuste või toodete nimekiri,
  • ettevõtte tegevusega seostuv foto,
  • üleskutse kontakteerumiseks (soodustus, tasuta konsultatsioon vm),
  • huvitav fakt või teave sinu või su ettevõtte tegevuse kohta.

4. Kasuta erinevaid materjale ja kujusid

Visiitkaardi kujundamine ei piirdu ainult disaini ja trükkimisega – olulist rolli mängib ka sobiva materjali valik. Näiteks saame visiitkaardi trükkida sätendavale või reljeefsele paberile. Samuti saad tellida läbipaistvaid ja erikujulisi visiitkaarte.

5. Visiitkaardi kujundamine on vastutusrikas ülesanne – kaasa spetsialistid

Visiitkaart ei ole üksnes infokandja, vaid osa üldmuljest, mis suhtluspartnerile jätame – visiitkaardi kujundamine on vastutusrikas ülesanne. Kui soovid selles professionaalide abi, võta meiega julgesti ühendust. Pakume disaini, trükki ja väga kiiret valmimise aega.

Comments are closed.