Postrid ja plakatid – palju kasutusvõimalusi ning soodne hind | PR disain
:::: MENU ::::

Postrid ja plakatid – palju kasutusvõimalusi ning soodne hind

  • jaan. 25 / 2016
  • Postrid ja plakatid – palju kasutusvõimalusi ning soodne hind kommenteerimine on välja lülitatud
  • , ,
Disain, Trükiteenused

Postrid ja plakatid – palju kasutusvõimalusi ning soodne hind

postrid ja plakatid

Postrid on praktilised teabe edastajad

Kas oled otsinud võimalust, et oma kodu, kontor või müügisalong huvitavamaks ja omapärasemaks muuta? Postrid ja plakatid on hea ning soodne vahend seinte kaunistamiseks ning sisekujunduses oma isikupära näitamiseks. Lisaks on trükised praktilised teabe ja reklaami edastajad, sobides nii tooteid, teenuseid kui ka eesolevaid üritusi tutvustama. Kõige enamlevinud plakatite kasutusviis ongi just ürituste reklaamimine.

Palju erinevaid kasutusvõimalusi

Kodus saad postritega hõlpsasti tühja seina endale oluliste sõnumite ja piltidega täita. Näiteks saad postrile trükkida lasta fotod, tsitaadid või afirmatsioonid. Samuti võid üles riputada oma lemmik filmiplakati. Kontoris võimaldavad postrid näiteks ettevõtte missiooni, visiooni ja väärtuseid esile tuua. Töö- ja õpperuumides saad plakatite ja postrite abil seintele kinnitada vajalikku ning kasulikku informatsiooni, mida tihedalt kasutatakse.

Kampaania plakatEnim kasutatakse postreid aga reklaamisõnumite edastamiseks. Suure trükisega saad tutvustada toodet, teenust, sooduskampaaniat või kutsuda külalisi eesolevale sündmusele. Et sõnum sihtrühmani jõuaks ja poster või plakat eesmärki täidaks, on olulised nii läbimõeldud sõnum, ilus disain kui kvaliteetne trükilahendus. Miks aga valida just postrid või plakatid?

Postrite ja plakatite eelised

  • Kiire ja soodne. Postrite ja plakatite trükkimise üheks suurimaks eeliseks on soodne hind ja lühike valmimise aeg.
  • Saad tellida suures mõõdus. Saame trükkida postreid laiusega kuni 1,35 meetrit, kõrgusel/pikkusel piirid puuduvad. Levinuimad mõõdud on A4, A3, A2, A1 ja A0.
  • Lai materjalide valik. Prindime paberile, papile, kangale, vinüülile, kapa ja PVC plaadile, PVC bännerile ja valguskastikilele.
  • Sobivad kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Et poster väljas oma hea välimuse säilitaks, valime materjali ja tootmistehnoloogia vastavalt oludele. Levinuim viis trükise tugevdamiseks on selle laminaadiga katmine.
  • Mitu võimalust seinale kinnitamiseks. Näiteks võid postrid panna seinale riputusaasade, ööside, raami, teibi, “tahvlinätsu” või spetsiaalsete ülemisse ja alumisse serva paigaldatavate profiilide abil.

Kuidas tellida?

Kui soovid plakateid tellida, saame aidata nii kujunduse, trüki kui paigaldusega. Saada meile oma idee ja võtame sinuga ühendust või loe lähemalt: plakatid ja postrid.

Comments are closed.