Kalendrite valmistamine eritellimusel disainist trükini | PR disain PR disain
:::: MENU ::::

Meelepäraste kalendrite valmistamine

  • okt. 15 / 2015
  • Meelepäraste kalendrite valmistamine kommenteerimine on välja lülitatud
  • ,
Disain, Firmakingitused, Trükiteenused

Meelepäraste kalendrite valmistamine

Kalender on praktiline infokandja, mille poole vaadates saad hetkega teada, mis päev täna on ja kui kaua veel nädalalõpu, järgmise kuu või tähtsa sündmuseni aega on. Eritellimusel kalendrite valmistamine tähendab, et saad kalendrisse lisada ka sulle olulised tähtpäevad, üritused ja muud sündmused, mis väärivad meelespidamist, mitte ei pea leppima ainult riiklike- ja rahvatähtpäevadega.

Kas sullegi tuleb tuttav ette olukord, kus sirvid raamatupoes üht kalendrit teise järel ning ei suuda otsustada, millist neist järgmise aasta jooksul oma kodus või kontoris igapäevaselt näha tahaksid? Hoolimata kalendri kõrgest funktsionaalsusest paneme me detsembrikuus järgmiseks aastaks meelepärast tasku-, laua- või seinakalendrit valides rõhku aga hoopis selle piltidele ja kujundusele.

Kuigi poodides on lai valik erinevaid kalendreid – koerte, kasside, merevaadete ja kõikvõimalike kaunite Eestimaa paikadega, ei tunne sa tõenäoliselt kellegi teise piltidega nii otsest seost kui enda omadega. Õnneks ei piirdugi kalendrite valik vaid kauplustes pakutavaga. Vali välja oma lemmikud fotod, tekstid, sündmused ja lase need disaineril enda jaoks meelepärasesse formaati panna. Näiteks võivad pildid olla motiveerivad, rahustavad, humoorikad või meelde tuletada häid mälestusi sõprade ja perekonnaga veedetud hetkedest. Niimoodi ei saa sa kalendrit vaadates teada vaid tänast kuupäeva, vaid ka positiivse emotsiooni.

Kalendrite valmistamine võiks alata sobivate fotode ja tekstide valikust

Kui kingid kalendri äripartneritele või klientidele, siis mõtle läbi ka kalendri sõnum ja eesmärk. Näiteks võiks koostööpartnerile saadetud kalender terve aasta jooksul sinu ettevõtet heas võtmes meelde tuletada. Samas peaks kingitud kalender olema piisavalt atraktiivne, et see lauasahtlisse seisma ei jääks ja tõesti kasutusele võetakse.kalendrite valmistamine

Kui sul on olemas ettekujutus sellest, millist sõnumit sooviksid kalendriga edasi anda või milliseid fotosid kasutada, siis järgmine samm on valida välja sobiv formaat.

Meie kalendrite valikus on näiteks:

  • monokalender;
  • triokalender;
  • tavakalender;
  • taskukalender;
  • lauakalender;
  • posterkalender ehk suuremõõtmeline seinakalender.

Lisaks neile laialtlevinud formaatidele teeme ka unikaalseid erilahendusi erinevate kujude ja materjalidega – lase vaid oma fantaasial lennata ja leiame koos lahenduse.

 

Comments are closed.