Kleebised autol – tasuta* reklaampind, mida näevad tuhanded | PR disain
:::: MENU ::::

Kleebised autol – tasuta* reklaampind, mida näevad tuhanded

  • juuli 09 / 2015
  • Kleebised autol – tasuta* reklaampind, mida näevad tuhanded kommenteerimine on välja lülitatud
  • , ,
Reklaamkleebised

Kleebised autol – tasuta* reklaampind, mida näevad tuhanded

autode kleepimine

Kleebised autol – mobiilne reklaam

Kõikvõimalike kleebiste kasutamine on väga efektiivne viis tähelepanu äratamiseks. Vahest kõige suuremaid võimalusi pakuvad kleebised autol, sest nendel asuvat reklaami näevad väga paljud inimesed ning tänu sellele jääb mulje, et firma tegutseb aktiivselt mitmetes kohtades.

Lõputult võimalusi

Kleebiseid on võimalik paigaldada auto külgedele, kapotile, pagasnikule, esi- ja tagaklaasile, stangedele. Põhimõtteliselt saab kilega katta kogu auto (ing k car wrapping), mis on soodne võimalus auto välimuse muutmiseks (kleebised on odavamad kui ülevärvimine). Seda moodust kasutatakse näiteks taksode ja eriotstarbeliste sõidukite juures, ent ka eraisikud soovivad mõnikord oma autot üle kleepida.

Tuntus ja usaldus

Kleebised autol on ennekõike müügivahendid, mitte mainekujundajad, sellepärast ei ole kombeks panna silmatorkavaid reklaame nendele sõidukitele, mille kasutajad otseselt müügi ja klienditeenindusega ei tegele, nt suurfirma juhtkonna käsutuses olevatele autodele. Kui aga sõidukit kasutatakse kliendi juures käimiseks või kauba laialivedamiseks, siis on kleebised autol igati omal kohal – ühtaegu hoiavad firma nime pidevalt silme ees ning samal ajal ka loovad usaldust (näiteks kui sõidate kliendi juurde, siis on firma nimega kleebised autol kinnituseks, et tegemist on ikka õigete inimestega).

Et kirevas liikluses silma torgata, selleks peavad kleebised autol olema isikupärased ja atraktiivsed. Siin ei tarvitseks karta julgeid lahendusi, millega keegi teine pole veel välja tulnud. Parimad kujundusideed sünnivad sageli koostöös disaineriga, kellel on ülevaade võimalustest ja trendidest.

autokleebised     kleebised autol

Kas ma saan tellida ka kleebiste paigaldamise autole?

Jah, muidugi. Kleebise paigaldamine ei ole küll üle mõistuse keeruline, aga nõuab siiski teatud vilumust, nii et lihtsam on tellida kogu töö kujundamisest paigalduseni ühest kohast. Ent kui soovid, siis võime juhendada, kuidas ise kleebised autole paika panna.

Mis saab siis, kui ma kleebist enam ei soovi?

Siis võid selle lihtsalt ära võtta. Kasutame kvaliteetseid materjale, mille äravõtmisel ei jää auto pinnale liimijälgi.

* Täpsustus: kui paned kleebised oma firma autole, siis reklaampind on tasuta, ent vastavalt seadusele tuleb siiski tasuda reklaamimaksu, mille määrad kehtestab kohalik omavalitsus.

Comments are closed.