5 põhjust, miks autode kleepimine on praktiline reklaamilahendus | PR disain
:::: MENU ::::

5 põhjust, miks autode kleepimine on praktiline reklaamilahendus

  • juuni 16 / 2016
  • 5 põhjust, miks autode kleepimine on praktiline reklaamilahendus kommenteerimine on välja lülitatud
  • , ,
Disain, Reklaamkleebised

5 põhjust, miks autode kleepimine on praktiline reklaamilahendus

autode kleepimine

Otsid oma ettevõtte reklaamimiseks uusi võimalusi? Oled juba tuttav sellega, mida autokleebised võimaldavad, aga vajad veel veenmist? Oleme eelnevalt rääkinud autode kleepimise üldistest eelistest ja andnud juhtnööre, nüüd toome kindlamaid näiteid. Autode kleepimine, nagu nii mõnigi teine reklaamivorm, teenivad üsna efektiivselt funktisoone, mille fookust saab vajadusel rõhutada:

  • Esindamine
  • Informeerimine
  • Tähelepanu püüdmine

Peale selle, et kleebised on kasulik reklaamitööriist, on nad ka mugav ja ökonoomne investeering. Siinkohal järgnevad meie viis konkreetset põhjust, miks me seda lahendust ettevõtetele soovitame.

Saab lõbusalt või väljapeetult

erikujulised autokleebisedAutokleebised võivad tunduda ainult mõne tarbeteenuse pakkujate või särtsakamate ettevõtete pärusmaa olevat. Tänavapildis näeb aga igasuguseid võimalusi: on väljapeetud avalike teenistuste transporte; on kompaktselt, aga stiilselt informatsiooni andvaid kuulutusi; on neid, kes kutsuvadki endale kirevusega tähelepanu. Võimalusi on väga erinevaid.

Näiteks AS Gadoxi näol on tegemist ettevõttega, kes valmistavad ja müüvad ortopeedilisi abivahendeid. Väärikale teenusele sobib siinkohal ka väärikas mulje – siinkohal eelistati minimalistlikku lahendust firmalogoga.

Millist eesmärki teie ettevõtte kleebised teenida võiksid? Kas pigem teid lihtsalt esindada, võimalikku klienti informeerida või just suurt tähelepanu püüda? Rääkige meile oma ettekujutusest või küsige nõu – oskame kindlasti aidata.

Reklaam seal, kuhu see sobib

autokleebisedÜkskõik millist transporti teie ettevõtte tegevus ka hõlmab, viivad autokleebised tõenäoliselt teie reklaami soovitud sihtgrupi sekka. Siinkohal on hea näide Pizzakiosk, kes erinevate linnade piires teostab ka pitsade kojutoomist.

Elamurajoonis aknast välja vaadates või kodu poole sammudes ja nähes Pizzakioski teada-tuntud värve saabumas, võib vabalt tekkida ideid, et mida tol õhtul jalkamängu ajal sõpradele pakkuda või endale mõne hea telesarja kõrvale nosimiseks võtta.

Kuhu sõidavad teie ettevõtte autod? Oleme veendunud, et liikuv visiitkaart seal, kus on palju potentsiaalseid kliente, on hea strateegia teie ettevõtte nähtaval püsimiseks.

Jääb kõikjal silma

autode kleepimineAutode kleepimine aitab kergemini meelde jääda ka üldises linnapildis. Suured vilkuvad reklaamilahendused on nüüdseks igapäevane nähtus, mis tähendab, et neile ei pruugita samas ka nii palju tähelepanu pöörata. Tänavapildis on üks ala, mis siiski kõigi tähelepanu hoiab, ja see on liiklus. Teie värvid ja logod ühtlases liiklusmassis tõmbavad pilke.

Vähese kuluga pind

Teie ettevõte autode näol tegemist reklaampinnaga, mis on teil juba olemas. Kui jätta kõrvale reklaamimaks, jääb ainsaks kuluks ainult teile sobiva lahenduse tellimine ja vajadusel ka paigaldamine.

Autode kleepimine on muretu investeering

Kui peaks saabuma aeg, mil reklaamlahendus teie meelest ei tööta või te kujundate oma ettevõtte muljet ümber, võib kleebised lihtsalt eemaldada – nii lihtne see ongi. Autode kleepimine pole nagu värvimine, mis on jäädavam lahendus, palju kulukam ja kindlasti mitte nii suure hulga võimalustega.

PR disainis seisame hea selle eest, et teie ettevõtte jaoks autokleebiste tellimisel kõik need viis põhjust ka realiseeruksid.

 

 

Comments are closed.