Meelepäraste kalendrite valmistamine
:::: MENU ::::

Meelepäraste kalendrite valmistamine

  • okt. 15 / 2015
  • Meelepäraste kalendrite valmistamine kommenteerimine on välja lülitatud
  • ,
Disain, Trükiteenused

Meelepäraste kalendrite valmistamine

Kalender on praktiline infokandja, mille poole vaadates saad hetkega teada, mis päev täna on ja kui kaua veel nädalalõpu või järgmise kuuni aega on. Eritellimusel valminud kalendrisse saad lisada ka sulle olulised tähtpäevad, üritused või muud sündmused, mis väärivad meelespidamist.

Hoolimata kalendri kõrgest funktsionaalsusest paneme me detsembrikuus järgmiseks aastaks meelepärast tasku-, laua- või seinakalendrit valides rõhku aga hoopis selle piltidele ja kujundusele. Kas sullegi tuleb tuttav ette olukord, kus sirvid raamatupoes üht kalendrit teise järel ning ei suuda otsustada, millist neist järgmise aasta jooksul oma kodus või kontoris igapäevaselt näha tahaksid?

Kuigi poodides on lai valik erinevaid kalendreid – koerte, kasside, hobuste ja kaunite Eestimaa paikadega, ei tunne sa tõenäoliselt kellegi teise piltidega otsest seost. Õnneks ei piirdugi kalendrite valik vaid kauplustes pakutavaga. Vali välja oma lemmikud fotod, tekstid, erisündmused ja lase need disaineril enda jaoks meelepärasesse formaati panna. Näiteks võivad pildid olla motiveerivad, rahustavad või meelde tuletada häid mälestusi sõprade ja perekonnaga veedetud hetkedest. Niimoodi ei saa sa kalendrit vaadates teada vaid tänast kuupäeva, vaid ka positiivse emotsiooni.

Kalendrite valmistamine võikski alata sobivate fotode ja tekstide valikust. Kui kingid kalendri äripartneritele või klientidele, siis mõtle läbi ka kalendri sõnum ja eesmärk. Näiteks võiks koostööpartnerile saadetud kalender terve aasta jooksul sinu ettevõtet heas võtmes meelde tuletada. Samas peaks kingitud kalender olema piisavalt atraktiivne, et see lauasahtlisse seisma ei jääks ja tõesti kasutusele võetakse.kalender6

Kui sul on olemas ettekujutus sellest, millist sõnumit sooviksid kalendriga edasi anda või milliseid fotosid kasutada, siis järgmine samm on valida välja sobiv formaat.

Meie kalendrite valikus on näiteks:

  • monokalendrid,
  • triokalendrid,
  • tavakalendrid,
  • taskukalendrid,
  • lauakalendrid,
  • posterkalendrid.

Lisaks neile laialtlevinud formaatidele teeme ka unikaalseid erilahendusi erinevate kujude ja materjalidega – lase vaid oma fantaasial lennata ja leiame koos lahenduse.

 

Jaga seda lehte ka teistega
Facebook0
Facebook
GOOGLE12
GOOGLE
http://perrepro.ee/meeleparaste-kalendrite-valmistamine/
TWITTER23
SHARE8
INSTAGRAM

Comments are closed.