Seinakleebised – 6 disainiideed koju ja kontorisse | PR disain PR disain
:::: MENU ::::

Seinakleebised – 6 disainiideed koju ja kontorisse

Disain, Reklaamkleebised, Trükiteenused

Seinakleebised – 6 disainiideed koju ja kontorisse

seinakleebised

Kolisid uuele pinnale või soovid värskendada olemasolevat? Olenemata sellest, kas jutt käib kodust, kontorist või kauplusest, on seintel ruumikujunduses oluline roll mängida. Täpselt sinu soovide järgi valminud seinakleebised on heaks vahendiks nii tubade kaunistamisel, olulisele tähelepanu juhtimisel kui ka suurepärase esmamulje jätmiseks.

6 ideed seinakleebiste disainiks

1. Logo ja ettevõtte sümboolika

fototapeet_seinakleebised2Logo ja muu ettevõtte sümboolika esile toomine on oluline nii kauplustes kui ka büroopindadel. Tuntud logode puhul tekib inimestel brändi või firmaga seos juba enne, kui nad ettevõtte nime näevad. Loe ka „Kuidas ettevõttele sobiv logo kujundada?”

2. Firma visioon, missioon ja väärtused

Kui kleebid ettevõtte väärtused, visiooni ja missiooni kontoris nähtavale kohale, saad olla üpris kindel, et kõik ettevõtte töötajad on nendega kursis, mis omakorda soodustab ühel lainel püsimist. Samuti märkavad neid kliendid ja koostööpartnerid, keda külla kutsud.

3. Linna panoraam aitab mõttes meelispaika rännata

Terve seina katmine sulle meelepärase linna panoraamiga annab kogu ruumile modernse ja eristuva väljanägemise. Linnulennuvaade tekitab tunde justkui vaataksid kõrghoonest alla; samas madalamalt tehtud fotoga võid kujutleda ennast linnatänavale seisma või jalutama. Lisaks suuremõõtmelistele kleebistele võid siinkohale kasutada ka valitud pildiga trükitud fototapeeti.

4. Rahustav ja produktiivsust suurendav loodusvaade

Tõenäoliselt me kõik nõustume, et looduses viibimine rahustab ja aitab lõõgastuda. Mitmed uuringud on aga näidanud, et looduse vaatamine tõstab ka produktiivust ja parandab aju tööd. Ja seda isegi siis, kui imetleme lihtsalt loodusfotot. Nii koguvadki loodust kujutavad seinakleebised aina populaarsust nii kodudes kui ka kontorites. Mets, soo, mäed, kõrb, rand, loomad.. valik on piiritu.

5. Inspireerivad tsitaadid, mõtteterad ja sümbolid

Seinakleebised tsitaatide, mõtteterade ja erinevate ütlustega leiavad sisekujunduses aina rohkem kasutust. Lisada saad ka südamelähedaseid sümboleid. Näiteks meeldib muusikahuvilistele seinu kaunistada nootidega; levinud on ka linnu-, liblika- ja lillemotiivid.

6. Fantaasiamaailm lastetuppa

Seinakleebiste abil saad lastetuppa luua justkui muinasjutumaa. Pane seinale lemmik multikategelasi, loomakujutusi ja kleebi ka lapse nimi. Meelepäraste piltide väljavalimine koos lapsega on põnev ja tore tegevus.

Hõlbus paigaldada, soodne hind ja sobib ka rendipindadele

seinakleebised, fototapeetSeinakleebiste paigaldamine on kiire ja lihtne. Kleebiseid valmistame tavalise või tugevama liimiga. Esimesel juhul on kleebis hiljem eemaldatav – nii ei riku see seina ja sobib hästi ka rendipindadele.

Tugevama liimiga seinakleebiseid on püsivam lahendus, mida saad paigaldada ka otse viimistlemata betoonile. Lisaks on kleebised ühed soodsamad ja kiiremini valmivamad trükised.

Kvaliteetsed seinakleebised koos kujunduse ja paigaldusega PR disainist

Meilt saad tellida seinakleebiste ja fototapeetide täislahenduse: mõõtmine, kujundus, trükk ja paigaldus. Soovi korral saad loomulikult ka ainult trüki või kujunduse tellida. Vaata lisaks: kleebiste tüübid ja pildigalerii.

Comments are closed.