KAMPAANIA – Autokleebised -30% | PR disain
:::: MENU ::::

KAMPAANIA – Autokleebised -30%

  • märts 27 / 2017
  • 0

KAMPAANIA – Autokleebised -30%

KAMPAANIA ON LÕPPENUD!

Aprilli- ja maikuu autokleebiste kampaania

Terveks aprilliks ja maiks lükkame käima autokleebiste kampaania, mille raames on autokleebiste disain ja trükk tervelt 30% soodsam!

Lisaks loosime välja autokleebised väärtusega 150 €!
Kleebiste võitmiseks ei pea tegema muud, kui panema LIKE meie Facebooki lehele, jagama kampaaniapostitust ning jätma sama postituse pildi alla kommentaari.
Võitja tehakse teatavaks meie Facebooki lehel 1.06.2017.

Telli kohe! Saada kiri rasmus@perrepro.ee või täida päringuvorm.

 

Teeme autokleebiseid nii töö- kui eraautodele

Kleebised autol on küll ennekõike müügivahend (autodele saad kleepida firmasümboolikat, kontaktandmeid, informatsiooni kampaaniate kohta ja erinevaid kujunduselemente), kuid kuna kleebiste mõõtmete ja disaini valik on praktiliselt piiramatu, on võimalik ka isikliku sõiduki üldmuljet muuta.

Teeme kleebiseid alates autode ülekiletamisest kuni väikeste kujunduselementide ja logodeni. Valmistame kleebiseid erinevatest materjalidest – spetsiaalsest kilest, värvilisest kilest, magnetmaterjalist. Et kleebised oleks ilmastiku- ja kulumiskindlad, lamineerime kõik kleebised spetsiaalse laminaadiga.
Kasutame ainult kvaliteetseid materjale, mille eemaldamisel ei riku kleebis aluspinda ega jäta liimijälgi.

Lisaks autokleebiste disainile ja trükile pakume ka paigaldusteenust. Küsi pakkumist juba täna!

Esita päring juba täna

Nimi *

Telefoninumber

E-maili aadress *

Teema *

Kirja sisu *

Lae fail üles (max 20mb)


 

Kampaania reeglid ja tingimused:

1) Kampaania korraldab Perioodika Repro OÜ

2) Kampaania kestab 1.04.2017–31.05.2017

3) Allahindlust -30% nii autokleebiste disainilt kui trükilt arvestatakse päringutelt, mis on saadetud vahemikus 1.04.17 kl 00.01 kuni 31.05.17 kl 23.59. Päringutelt, mis saabuvad enne või pärast nimetatud vahemikku allahindlusprotsenti ei arvestata.

4) Kampaania raames loositakse 1.06.2017 välja auhind autokleebised väärtusega 150 €. Auhind loositakse välja kõikide kasutajate vahel, kes on vahemikus 3.04.2017–31.05.2017 kl 23.59 pannud like (meeldib) PR disaini lehele Facebookis, jaganud kampaania postitust Facebookis (jagamine peab olema avalikult nähtav) ning jätnud kampaania postituse alla kommentaari.

5) Auhinda ei vahetata muu asja või teenuse vastu ning võitu ei ole võimalik välja võtta rahas.

6) Perioodika Repro OÜ ei kompenseeri võidu kättesaamisega seotud kulutusi, kui auhind on vaja saata välismaale. Kleebis(t)e paigaldamine ei kuulu auhinna juurde ning selle eest tuleb tasuda võitjal.

7) Kui auhinna võitjaga ei ole Perioodika Repro OÜ-st sõltumatutel põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva viie tööpäeva jooksul või võitja loobub auhinnast, korraldatakse uus loosimine.

8) Soovist loosimisel mitte osaleda palume anda teada e-maili aadressil reelika@perrepro.ee

9) Iga osaleja kinnitab oma osavõtuga, et kohustub aktsepteerima Perioodika Repro OÜ poolt loosimisele kehtestatud reegleid ning tingimusi ja kõiki Perioodika Repro OÜ otsuseid, mis on lõplikud.

10) Vääramatu jõu asjaolude ilmnemise korral on Perioodika Repro OÜ-l ühepoolne õigus kampaania katkestada, teatades sellest kohe meedia vahendusel.

11) Kõik võistlusest tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele. Loosimisega seotud pretensioonid palume saata aadressil reelika@perrepro.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi ning neile vastatakse hiljemalt kümne (10) tööpäeva jooksul, alates nende saabumisest nimetatud e-posti aadressile.