Parim Praktilised Firmakingitused ja Meeldejäävad
:::: MENU ::::

Meeldejäävad ja praktilised firmakingitused, mis koostööpartneritele rõõmu valmistavad

Disain, Firmakingitused, Trükiteenused

Meeldejäävad ja praktilised firmakingitused, mis koostööpartneritele rõõmu valmistavad

Aastalõpp läheneb väga rutakalt ja on viimane aeg hakata mõtlema ärikingituste peale. Mida varem otsuse langetad ja kingitused ära tellid, seda vähem on niigi kiirel detsembrikuul stressi ja viimase hetke kohustusi.

Firmakingitused võib jagada kolmeks:

  • söödavad kingitused (näiteks kommikarbid, puuviljakorvid vm);
  • elamuskingitused (näiteks veekeskuse külastus, õhtusöök vm);
  • reklaamtekstiga esemelised ärikingitused (näiteks kalendrid, pastakad vm).

Igal neist on oma plussid ja miinused. Näiteks võivad kompvekid küll hästi maitsta ja neid jagub rohkem kui ühele ettevõtte töötajale, kuid tõenäoliselt süüakse need detsembris-jaanuaris ära ning nii saatja kui maiustused on varsti unustatud. Elamuskingitus on meeldejääv, kuid tõenäoliselt väga kulukas ja tihtipeale ei saa ettevõtted sellist luksust isegi oma töötajatele lubada, rääkimata koostööpartneritest ja klientidest. Reklaamtekstiga praktiline ärikingitus ei ole küll miski, millest jaguks kõigile firma töötajatele, kuid see-eest võib sellest partnerile tarvilik abimees saada. Abimees, mis tuletab su ettevõtet peaaegu igal kasutushetkel meelde.

Just viimasel põhjusel soovitame ka meie äripartneritele ja suurklientidele kinkida just oma ettevõtte tegutsemisvaldkonnaga seotud sõnumiga vahvad ja kasulikud esemed:

FirmakingitusedLauakalendrid

igale kuule saad valida endale meelepärase pildi või joonise ja teksti. Viimaseks sobivad näiteks kasulikud ärinipid, vanasõnad või lihtsalt head soovid.

Pastakad/märkmikud

kuigi kasutame tekstide koostamiseks üha enam arvutit või mobiiltelefoni, ei ole käsitsi kirjutamine ja märkmete tegemine kuhugi kadunud ja toreda disainiga pastakad ning märkmikud leiaksid kindlasti kasutust.

Kruusid/klaasid 

paljudes kontorites kohvi, tee ja vee joomiseks vaid kingituseks saadud kruuse kasutataksegi. Et tass ei jääks nõuderiiuli tagumisse ritta seisma, peaks olema seda mugav käes hoida ja meeldiv lauanurgal vaadata.

Meie kingituste valikus on ka toredaid mängukaarte, parkimiskellasid ja muid esemeid, millele saad oma firma logo või personaalse sõnumi tellida. Kui suures koguses kommikarpide, kalendrite või pastakate tellimine sulle liiga kallis tundub, siis pühadetervitusi ja häid soove eesolevaks aastaks saad edastada ka ilusa ja kiiresti valmiva jõulukaardiga.

Kui soovid, et sinu ettevõtte firmakingitused oleksid meeldejäävad, võta ühendust ja leiame koos sobiva lahenduse.

Jaga seda lehte ka teistega
Facebook0
Facebook
GOOGLE12
GOOGLE
http://perrepro.ee/meeldejaavad-ja-praktilised-firmakingitused-mis-koostoopartneritele-roomu-valmistavad/
TWITTER23
SHARE8
INSTAGRAM

Comments are closed.