Digitrükk on Kiire Ja Võimalusterohke | PRdisina
:::: MENU ::::

Digitrükk On Kiire ja Võimalusterohke

Trükiteenused

Digitrükk On Kiire ja Võimalusterohke

Mida teha, kui üleöö on vaja uute kontaktandmetega visiitkaarte, homme on viimane aeg ürituse kutsed laiali saata või jagada välja mitusada erineva tekstiga aukirja, teiseks messipäevaks on digitrükk kõik reklaamtrükised otsa saanud? Kõik sellised olukorrad on lahendatavad digitrükiga.

Traditsioonilise ofsettrüki ees on digitrükk mitmeid eeliseid

Valmis 24 tunni jooksul.

Digitrüki ettevalmistamiseks pole tarvis valmistada trükivorme, sest fail saadetakse otse arvutist trükimasinasse. Ka ei pea värvid pärast trükkimist kuivama ning järeltöötlust (lõikamist, soonimist, perforeerimist, voltimist, stantsimist ja köitmist) saab alustada kohe pärast trükkimist.

Väikesed tiraažid mõistliku hinnaga.

Digitrüki jaoks ei ole olemas liiga väikest kogust, põhimõtteliselt võib iga asja trükkida kas või üheainsa eksemplari. Oluline hinnavõit offsettrüki ees saavutatakse siis, kui trükiarv on alla tuhande.

Iga eksemplar võib olla erinev.

Kui on tarvis trükkida näiteks diplomeid, millest igaühel on erinev nimi, või numeratsiooniga pileteid või erinevate fotodega töötõendeid, siis on see digitrükki kasutades hõlpsasti võimalik.

Kasutatav paljude materjalide juures.

Trükkida saab tavalisele paberile (paksusega 60-300 g/m²), kartongile, kilele, aga ka tekstiilile, klaasile, keraamikale, puidule. Struktuurse paberi korral tuleks enne teha proovitrükk (selle valmistamine on kiire ja soodne), et veenduda tulemuse kvaliteedis.

Säästlik.

Digitrükiks kulub vähem paberit, sest paberi sissevõtukulu on väiksem kui offsettrüki puhul. See tähendab nii rahalist kokkuhoidu kui ka keskkonnasõbralikkust. sest digitaaltrükk kasutab pigem kemikaale kui teisi trükkimisprotsesse.

Digitrükk TallinnasVarem peeti offsettrüki peamiseks eeliseks digitrüki ees selle kõrgemat kvaliteeti. Aga digitrükitehnika on väga kiiresti arenenud ning praegu pole kvaliteedis olulist erinevust. Kuna digitrükis kasutatakse ainult CMYK-värve, siis näiteks neoontoone või metallikvärvi sellega trükkida ei saa.

Kui firma graafilise identiteedi juhises on logo või tekstide värvid kirja pandud ainult Pantone värvidega, siis tuleb faili enne töösseandmist töödelda selliselt, et ka CMYK-värvidega saavutataks väga sarnane tulemus.

Digitrükk on sobiv visiitkaartide, tooteetikettide, kaartide, blanketid, brožüürid, printige, printige, postkaardid, kutsete, voldikute, kalendrite, plakatite,  ja isegi väikeses tiraažis raamatute trükkimiseks.

Lisaks digitrükile Tallinnas pakume ka kohaletoomisteenust.

Jaga seda lehte ka teistega
Facebook0
Facebook
GOOGLE12
GOOGLE
http://perrepro.ee/digitrukk-kiire-ja-voimalusterohke/
TWITTER23
SHARE8
INSTAGRAM

Comments are closed.