Miks võtta enda reklaamimiseks kasutusse plakatid?
:::: MENU ::::

Miks võtta enda reklaamimiseks kasutusse plakatid?

  • sept. 29 / 2016
  • Miks võtta enda reklaamimiseks kasutusse plakatid? kommenteerimine on välja lülitatud
  • , ,
Reklaamkleebised

Miks võtta enda reklaamimiseks kasutusse plakatid?

graafiline disain

Enda ettevõtte, tegevuse või ürituse reklaamimine ei pea olema kulukas lõbu. Sageli ei teata, et peale selle, et tegemist on efektiivse reklaamlahendusega, on plakatid ka näiteks üsna soodne viis end rahvale teatavaks teha.

Linna peal on alati ruumi, kus inimesed peatuvad ja kus oma tegevustest teada võib anda. Isegi digilahenduste maailmas on plakat jäänud ja ega rahvas nii pea tänaval kõndimist lõpeta. Sotsiaalmeedia võib teha ära suure osa tööst, kuid iga inimese tähelepanuväli on erinev. Kui tahta olla kindel, et sõnum või teadaanne levib, tuleb kindlustada kohalolek igal rindel – nii maja- kui facebooki-seinal.

Plakatid – 5 praktilist omadust

Võib tunduda lahtisest uksest läbimurdmine selgitada, et miks võtta enda reklaamimiseks plakateid kasutusse, sest see on ju üks kõige ilmselgemaid meetodeid. Ent ei maksa unustada, et alles alustavaid organiseerijaid ja ettevõtjaid, või neid, kes tõesti ei tea kui lihtne on neid soetada, võib alati leiduda. Samuti on hea teada tehnilisi võimalusi, nagu näiteks:

  • Soodne hind – pabermaterjalist plakatite tellimine on taskukohane ja sellest tulenevalt on võimalik neid trükkida palju ning täita nii paljut pinda linna- või maaruumis reklaamimiseks, kui iganes soovid ja võimalik on.
  • Valmib kiiresti – digitrükk (üks mitmest tootmistehnoloogiast) võimaldab tellitud plakatimaterjalil valmida kiiresti. Kui üritust planeerides on jäänud reklaamimine viimasele hetkele või saabub müük, millest klient võiks kiiresti teada saada, on see hea viis asjad kähku tehtud saada.
  • Valik trükkimismaterjale – paber on ainult üks võimalus, matt ja läikiv paber on alles algus, papiga asi ei piirdu. PR Disain pakub näiteks lisaks veel kangast, vinüüli, kapa plaati, PVC bännerit ja plaati, valguskastikile. Ükskõik kui kunstilist või lihtsat lahendust sa ka ei soovi, materjal on selle jaoks olemas.
  • Erinevad mõõdud – kui mõeldakse plakatist, siis sageli mõeldakse suurelt, kuid võib olla ka tavaline A4. Standardmõõtude vahemik on sellest A0-ini, kuid vajadusel saab teostada ka erisoove, mille puhul on piiriks ainult laius 1350 mm.
  • Võimalus koos mõelda – soovid ei pea piirduma ainult plakatisuurusega. PR Disain pakub lisaks trükkimisteenusele ka disainimise võimalust, et valmiks täpselt see, mida sa soovid. Hinda kujundab töö keerukus ja ajakulu, aga see omakorda tähendab, et ka kõige spetsiifilisemad mõtted võivad saada realiseeritud.

Seega, plakat pole lihtsalt plakat, vaid väga erinevate võimalustega ja lihtsalt teostatav reklaamlahendus.

PR Disain tuleb appi kõigis disaini- ja trükiküsimustes

Meie lahendusi näeb linnapildis üsna sageli, nt Tallinna Tudengipäevade või S1 kaubamaja teadaannetes. Plakatid on ainult üks näide paindlikkusest meie pakutud teenustes. Kõigega, mis seondub ettevõtte, toote, või teenuse disainiga, pakume enda oskusi, nii kitsalt või laialt kui soovid.

Veendumaks, et nii on, tule tutvu kõigi võimalustega, mida pakume.

Tekkis soov või huvi, võta meiega ühendust!

Jaga seda lehte ka teistega
Facebook0
Facebook
GOOGLE12
GOOGLE
http://perrepro.ee/miks-votta-enda-reklaamimiseks-kasutusse-plakatid/
TWITTER23
SHARE8
INSTAGRAM

Comments are closed.