Kodulehed | Kodulehe tegemine PR disain
:::: MENU ::::

Kodulehed

  • märts 23 / 2016
  • 0

Kodulehed

 

 

Kaasaegsed ja kiiresti valmivad kodulehed

kodukad-5Tänapäeva internetiajastul ei ole kvaliteetne ja kaasaegne koduleht enam soovituslik, vaid kohustuslik. Üha enam tarbijaid otsib toodete, teenuste ja firmade kohta informatsiooni internetist ja kui sinu ettevõtet seal esindatud pole, siis valitakse tõenäoliselt konkurendid. Selleks, et kodulehe tegemine õnnestuks ja potentsiaalsete klientide tähelepanu võidaks, peab läbi mõeldud olema kodulehe iga detail.

Kodulehed peavad eesmärke täitma

Me kõik teame, kui oluline on äris esmamulje. Sinu kodulehel aitavad positiivset esmamuljet jätta ilus ja ajakohane disain, kvaliteetsed tekstid ja pildid ning kasutajasõbralik struktuur. Lisaks on mõistlik lehele lisada ka erinevaid üleskutseid. Pane paika veebilehe peamised eesmärgid, näiteks päringu tegemine, e-posti aadressi jätmine, toote ostmine vm, ja suuna külastajat neid tegevusi sooritama.

Kodulehe tegemine on õnnestunud, kui veebileht aitab sul kliendibaasi suurendada ja äri kasvatada. Kuna kodulehele pääsevad ligi kõik inimesed olenemata nende asukohast (vajalik vaid internetiühendus), on kvaliteetne koduleht ka heaks võimaluseks jõuda klientideni teistes linnades ja riikides.

Mugav kasutada kõigis seadmetes

Selleks, et sinu ettevõtte veebilehte oleks mugav külastada nii arvuti, mobiili kui ka tahvelarvutiga, valmistame ainult skaleeruvaid kodulehekülgi. Vastavalt seadme ekraani suurusele kohanduv veebileht võimaldab lihtsalt ja mugavalt kodulehe sisu lugeda ilma pideva suurendamiseta. Skaleeruva veebilehe plussiks on lisaks kasutajamugavusele ka paremad positsioonid otsingumootorites, sest ka Google hindab kohanduvaid veebilehti kõrgemalt.

Kodulehe tegemine vastavalt sinu ettevõtte vajadustele

PR Disaini eksperdid valmistavad nii lihtsamaid kui ka täielikult sinu ettevõtte vajadustele kohandatud kodulehti. Veebilehtede tegemiseks kasutame rahvusvaheliselt tunnustatud platvorme WordPress, Joomla, Magneto jm. Tuntud platvormide eeliseks on pidev areng ja uuenemine, samuti kasutajasõbralikkus lehe haldamisel ning uuendamisel. Sinu ettevõttele sobiva platvormi saame valida, kui oleme täpsemalt sinu soovide ja eesmärkidega tutvunud.

Miks tellida kodulehe tegemine PR Disainilt?

Parimad kodulehed valmivad tihedas koostöös kliendiga. Arutades läbi sinuga kõik olulised otsused, leiame sinu ettevõttele parima veebilahenduse. Olulisemad põhjused, miks kodulehe tegemine meilt tellida:

  • Soodsad ja kliendisõbralikud hinnad
  • Kodulehed valmivad kiirelt
  • Meie tehtud kodulehti on lihtne hallata
  • Tasuta kodulehe haldamise koolitus

 

Teie idee, meie teostus Küsi hinda