Fotode skaneerimine hoiab mälestused kindlalt alles
:::: MENU ::::

Fotode skaneerimine hoiab mälestused kindlalt alles

  • aug. 25 / 2015
  • Fotode skaneerimine hoiab mälestused kindlalt alles kommenteerimine on välja lülitatud
Reklaamkleebised

Fotode skaneerimine hoiab mälestused kindlalt alles

Fotod kannavad endas hindamatuid mälestusi aegadest, kui lapsed oli väikesed, iseenda noorusest ja lapsepõlvest, reisidest, kaugetest esivanematest. Aga paber on paber: aja jooksul fotod kuluvad, tõmbuvad rulli, nende värvid tuhmuvad, rääkimata sellest, et tule- või veeõnnetuses võivad nad sootuks hävineda. Fotode skaneerimine on parim kaitse kõige selle vastu.

Skaneeritud foto eelised:

  • Lõputult tasuta koopiaid. Lisaks neile failidele, mida sa hoiad oma arvutis või mõnel andmekandjal, võid koopiad panna mõnda serverisse, olemaks kindel, et need igal juhul säilivad.
  • Lihtne jagada. Skaneeritud fotosid saad üles panna sotsiaalmeediasse või lihtsalt sõpradele saata.
  • Parem kvaliteet. Fototöötlusega on võimalik korrigeerida pildi heledust/tumedust, teravust, kontrastsust, värvitasakaalu, aga ka eemaldada vanadelt fotodelt plekke, parandada katkiseid nurki ja pragusid jne.
  • Uued kasutusvõimalused. Võid eriti armsa foto panna oma arvutisse taustapildiks, trükkida välja suure plakatina, kaunistada sellega kruusi või lasta sellest valmistada pusle.
  • Unikaalne raamat. Väga eriline, südamlik ja hinnaline kingitus on fotoraamat, mida tänapäeval on võimalik mõistliku hinnaga valmistada ka väga väikeses tiraažis, näiteks kümme eksemplari.
  • Uuesti paberfotoks. Kui soovid, võid pildifaili uuesti paberfotona välja trükkida, ilma et aeg seda kahjustanud oleks.

Skaneerimine on mugav ja turvaline viis dokumentide haldamiseks ja säilitamiseks

OLYMPUS DIGITAL CAMERALisaks fotodele skaneerime ka dokumente, raamitud slaide, joonistusi, kaarte ja maale. Et meie skaneeritud fotosid on võimalik kasutada trükistes, on meie suurimateks klientideks kirjastused. Lõpptulemuse salvestame kas jpg, tif, pdf, png või psd formaadis ja anname sulle üle kas CD-plaadil, mälupulgal, välisel kõvakettal vm andmekandjal, samuti võime selle laadida meie ftp-serverisse. Väiksemahulisi faile on võimalik saata ka e-kirjaga.

Skaneeritud dokumente on lihtne jagada, kaustadesse paigutada ja nime järgi ruttu leida. Et koopia tegemiseks pole vaja uut paberilehte, säästab see ka loodust.

Skaneeringu resolutsioon sõltub sellest, milleks sa faili kasutada soovid. Kui tahad näiteks skaneerida ülikoolidiplomit selleks, et seda e-kirjaga tööpakkujatele saata, siis on madalam resolutsioon otstarbekam, kuna suurte failide saatmine ei pruugi meiliprogrammile jõukohane olla.

Jaga seda lehte ka teistega
Facebook0
Facebook
GOOGLE12
GOOGLE
http://perrepro.ee/fotode-skaneerimine-hoiab-malestused-kindlalt-alles/
TWITTER23
SHARE8
INSTAGRAM

Comments are closed.