Tooted | PR disain
:::: MENU ::::

Tooted

  • veebr. 03 / 2015
  • 0

Tooted

Visiitkaardid – Traditsiooniline infokandja, mis edastab eraisiku või organisatsiooni kontaktandmeid. Visiitkaart peab olema hästi läbimõeldud, ilusalt kujundatud ja trükitud. Kui soovid visiitkaarte kiiresti ja soodsalt, on selleks parim lahendus digitrükk. Standardsed visiitkaardi mõõdud on 90×50 mm ja 85×55 mm. Vajadusel trükime ka erimõõdulisi visiitkaarte. Erilised visiitkaardid: lamineeritud, ümarate nurkadega, sätendaval paberil, reljeefsel paberil, läbipaistvad, plastikust

Voldikud – Voldik on üks või mitu korda kokku murtud reklaamleht. Hea ja kompaktne lahendus toote või teenuse tutvustamiseks. Voldik erineb formaadi ja kokkumurdmiskohtade poolest. Trükime enamasti 150-200 g paberile. Järeltöötlus: voltimine, nuutimine, lamineerimine ja lakkimine Enamlevinud voldiku tüübid on V, Z, C, M, aken ja erivoldik.

Voldikute näidised

Kalendrid – Üllata lähedast või koostööpartnerit meeldejääva kalendriga. Igas kuus võivad olla sinu enda valitud fotod ja kuupäevadele on võimalik lisada märkmeid, sünnipäevalaste nimesid või märkida ära olulised kuupäevad. Trükime ja kujundame kõiki enamlevinud kalendreid: standardkalender, posterkalender, fotokalender, lauakalender, taskukalender

Flaier – Üks tuntuim, soodsaim ja kõige kiiremini valmiv moodus reklaamsõnumi edastamiseks. Praegusel infoajastul võib tunduda aegunud lahendusena, kuid see toimib. Hea flaieri puhul on kõige tähtsam kujundus – see peab olema hästi läbimõeldud, teemakohane ja sihtgrupi tähelepanu haarav. Lisaks oskuslikule kujundusele saame pakkuda ka flaierite trükki. Flaierid trükitakse peamiselt silk või gloss paberitele. Paberi paksus on 120-200 g, formaatideks enamasti A4, A5, A6, A65, DL.

Fotokapa – Meilt on võimalus tellida pilte näituste jaoks või näiteks koju seinale. Kapa plaadil pildid on kerged ja õhukesed ning need saab seina riputada spetsiaalsete kaasasolevate kinnitustega. Kapa plaadi paksused on 3, 5, 10 mm. Mõeldud kasutamiseks sisetingimustes, kuna plaat võib kõrge niiskuse mõjul kõverduda.

Lõuend – Pakume satiinpinnaga (läikiv) ja mati pinnaga lõuendit. Lõuendi alusraami ääred on 2 cm paksused, mis annab pildile hea ruumilisuse ja toob teose seinast eemale. Tellida saab kõiki suuruseid, alates A4 kuni 130×500 cm.

Fototapeet – Kui soovid koju või kontorisse seinale mõnda erilahendust, siis on selleks parim lahendus fototapeet. Just sinule sobiv kujundus või pilt on võimalik trükkida fototapeedile ja tapeet hiljem kleepida seinale.

Valguskasti kile – Kui soovid muuta kujundust või infot valguskastil siis enamasti piisab ainult valguskile vahetamisest. Valguskasti kilele on võimalik printida sama kvaliteetselt kui paberile.

Plakat/PosterPlakatite valmistamisel kasutame enamasti paberit 150-220 g. Valikus suur hulk nii matt kui läikiva pinnaga pabereid.

Roll-Up – Väga mobiilne ja soodne esitlusvahend. Roll-up on kiiresti kokkupandav, kerge, võtab vähe ruumi ja tänu kandekotile on seda üsna lihtne transportida. Roll-up’e pakume mõõtudes 85×200 cm 100×200 cm ja 150×200 cm.

L-banner – Bannerstend mille graafikat on võimalik vahetada ja mitme banneri ühendamisel on võimalik moodustada reklaamsein. Bannerstendi graafika hoidjad on snap-lock süsteemiga. L-bannerstendi komplekti kuulub stend ja silindrikujuline õlakott. Lisana on võimalik juurde osta valgusti.

X-bännerstendReklaamstend, alumiiniumist ja fiiberklaasist konstruktsiooniga. Kasutatakse enamasti messidel, näitustel, tooteesitlustel, kaubanduskeskustes jne. Bannerstendiga on kaasas kandekott. Võimalikud mõõdud 50×155 cm, 60×160 cm, 80×180 cm, 100×200 cm, 120×200 cm.

Teeme trükistele ka järeltöötlust (lamineerimine, nuutimine, voltimine, kleepribade paigaldus, klammerdamine).