Skaneerimine ja pilditöötlus | PR disain
:::: MENU ::::

Skaneerimine ja pilditöötlus

  • nov. 18 / 2014
  • 0

Skaneerimine ja pilditöötlus

Kas sul on vaja skaneerida pilte, jooniseid või soovid kvaliteetset fototöötlust? Aitame meeleldi. Pakume professionaalset skaneerimise ja piltide puhastamise ning töötlemise teenust.

  • Fotode skaneerimine ja töötlus (vanade fotode puhastamine)
  • Joonistuste, maalide, skeemide, kaartide jm skaneerimine ning töötlus

 

Kvaliteetsed fotod ja pildid nii trükiste kui ka digikanalite jaoks

Skaneerimine ja pilditöötlusErinevalt koopiakeskustest on meie skaneeritud pildid ja fotod kõrge resolutsiooniga ning neid on võimalik kasutada trükiks. Skannitud ja vajadusel puhastatud/töödeldud pildid jäävad selged nii raamatutes, perioodikaväljaannetes, reklaamplakatitel kui ka muudel trükistel. Meie peamisteks klientideks ongi kirjastused, trükikojad ja kunstnikud. Samas sobivad kõik skaneeritud ja töödeldud pildid ka digikanalites ja internetis kasutamiseks.

 

Maalide ja illustratsioonide skaneerimine ka paksemalt materjalilt

Meil on olemas vajalikud masinad ja oskused, et skaneerida ka maale vineerilt või muult paksemalt materjalilt. Skaneerime ja töötleme pilte erinevates suurustes ja nii värvilisi kui ka mustvalgeid. Piltide ja maalide skaneerimine võimaldab teha koopiaid, loob uusi kasutusvõimalusi ja teeb nende jagamise lihtsaks.

 

Tasemel töötlus lisab fotodele viimasele lihvi

Skaneerimine ja pilditöötlusSelleks, et pildid jääksid silmale ilusamad ja et fotosid oleks võimalik soovitud kohas kasutada, teostame ka professionaalset pilditöötlust. Oleme kogenud Photoshopi ja muude fototöötlus- ning kujundusprogrammide kasutajad. Võime töödelda pilte ükskõik milliseks, lase ainult fantaasial lennata. Pilditöötluse saad tellida meilt nii skannitud piltidele kui ka digitaalsel või muul kujul edastatud failidele.

Tekstiga piltide või dokumentide skaneerimisel saame kasutada ka automaatset tekstituvastust, mis vähendab vajaliku info käsitsi ümbertrükkimise vajadust.

 

Edastame failid soovitud formaadis ja sulle mugaval viisil

Skaneeritud ja töödeldud piltide resolutsioon ja salvestusformaat sõltub eelkõige sellest, milleks soovid faili kasutada. Salvestusformaatideks on tavaliselt JPG, TIFF, PDF, PNG või PSD.

Failid saame saata e-kirjaga (väiksemate failide puhul), kopeerida mälupulgale, CD-plaadile, välisele kõvakettale või mõnele muule andmekandjale. Samuti võime failid salvestada oma FTP-serverisse ja saata sulle lingi nende allalaadimiseks.

 

Kiire teenindus, head hinnad ja mugavad terviklahendused

Rohkem kui 10 tegutsemisaasta jooksul on meie spetsialistidel kogunenud hulgaliselt teadmisi ja oskusi erinevate piltide, fotode, maalide jm skaneerimiseks ning töötluseks. Kuna tegeleme ka trükiettevalmistuse, trüki ja järeltöötlusega ning valmistame kodulehti ja e-poode, saame pakkuda sulle täislahendust alates piltide skaneerimisest kuni nende trüki või veebilehel avaldamiseni. Hindame väga kõrgelt klientide rahulolu, mistõttu pakume kiiret teenust ja kliendisõbralikke hindasid.

 

Skaneerimine ja pilditöötlus PR Disainilt

Kui sul tekkis küsimusi või soovid tellida fototöötluse, piltide skaneerimise või muud disaini- ja trükiteenust, võta meiega ühendust.