Fotolõuend - Sobiva surusega pilt sinu seinale PR disain
:::: MENU ::::

Fotolõuend

  • jaan. 01 / 2017
  • 0

Fotolõuend

FotolõuendFotolõuendite kasutusala

Aina enam populaarsust koguv fotolõuend on lihtne ja stiilne vahend interjööri kaunistamiseks. Fotolõuend on ilus element ruumi kujundamiseks nii kodus kui kontoris. Fotolõuend sobib kunstifotode reproduktsiooniks, kuid sama hästi ka portreefotode, perepiltide, maastikupiltide jms trükkimiseks. PR disainilt tellitud fotolõuendiga on alati kaasas riputustross, mis võimaldab Sul koheselt selle seinale riputada.

 

Fotolõuendi valmistamine

Selleks et fotolõuendit oleks võimalik kvaliteetselt raamile kinnitada, trükitakse see igal küljel raamist 2,5–3 cm suuremana.

Puidust alusaam valmistatakse 2–2,5 cm paksusest liimpuidust. Spetsiaalsed nurgatapid tagavad raami vastupidavuse ning korrektsed nurgad.

Lõuend pingutatakse 20 × 39 mm profiiliga liimpuidust alusraamile, mis hoiab pildi kindlalt pinges ja raami sirgena. Lisaks on lõuend varustatud puidust pingutuskiiludega, millega saab lõuendit vajadusel uuesti pingutada.

 

lõuendi raam tagantvaatesLõuendi raamimine

Lõuendid pingutatakse alusraamile käsitööna, mis tagab kõikidele lõuenditele parima kvaliteedi ja unikaalsuse. Lõuendi alusraam hoiab lõuendi sirgena ja loob pildile ruumilise efekti. Lõuend kinnitatakse puidust raami tagumisele küljele – see võimaldab piltide kauni eksponeerimise ka pealisraami kasutamata.

 

 

Kuidas tellida fotolõuend koju või kontorisse?

Kuidas tellida fotolõuend koju või kontorisse?Meie juurest on võimalik tellida fotolõuend täislahendusena. Võite pöörduda meie poole nii oma foto kui ka ainult ideega ning meie otsime sobiva foto Teie eest, viime selle õigesse mõõtu ning trükime ja pingutame raamile.

Fotolõuend on suurepärane kingitus igaks ürituseks alates pulmadest, sünnipäevadest ja lõpetades lihtsalt kauni meenega vanemate või kalli inimese jaoks.

Erinevad lõuendkanga materjalid:

  • matt
  • satiin
  • poolläikiv

Pakume Teile parimat võimalikku kvaliteeti ja tänu pikaajalisele kogemusele trüki valdkonnas võite olla kindel, et saate suurepärase tulemuse.

Lõuend seinale Lõuend seinale koju