Fotograafia | PR disain
:::: MENU ::::

Fotograafia

 • nov. 18 / 2014
 • 0

Fotograafia

Reklaamfotod ja toodete pildistamine

reklaamfoto-toodete-pildistamine (2)Kvaliteetne reklaamfoto või tootepilt annab väga hea ülevaate pakutavast tootest või teenusest. Toodete pildistamine aitab potentsiaalsele ostjale lugu jutustada, temas emotsioone tekitada ning toetavad müüginumbrite kasvu. Kvaliteetset pildimaterjali on alati võimalik kasutada nii trükis kui ka veebis, mis aitab turundussõnumit kõigis kanalites ühtsena hoida ja nii võimalikult paljudele meelde jääda.

PR Disainil on reklaam- ja tootefotode pildistamises juba üle 10 aasta kogemusi, mis võimaldab meil pakkuda professionaalset ja läbimõeldud fototeenust ka kõige nõudlikumale kliendile.

Natukene meie fotograafist

Meie fotograafil on kogemusi fotograafiavallas juba pea 20 aastat. Aastatel 1998–2003 õppis Aili Tartu Kõrgemas Kunstikoolis fotograafia erialal ning alates aastast 2001 töötas 4 aastat ka fotostuudios fotolaborandina. 2004. aastal töötas Aili fotograafina Päevapildikojas ning 2005. aastal liitus meie toimeka meeskonnaga.

Meie fotograafil on kogemusi nii arhitektuuri-, interjööri-, loodus-, portree- kui tootefotograafia vallas, kuid peamiseks tööks fotograafina ongi Ailil toodete pildistamine ning fotode järeltöötlus. Meie fotograaf on väga kohusetundlik ning nõudlik perfektsionist, seega halba fotot tema kaamerast kätte saada on võimatu.

Kui tunned, et inimene, kes ei taha teha tööd kunagi kuidagi poolenisti, on just sinu masti fotograaf, siis võta julgelt meiega ühendust ning aitame ka sinu tooted fotodeks jäädvustada.

Otsid head fotograafi?

 

Toodete pildistamine stuudios, ettevõttes kohapeal või mujal

Toodete pildistaminePildistame tootefotosid vastavalt kliendi soovidele nii stuudios kui ka kliendi valitud kohas. Näiteks väiksemate toodete pildistamine võib toimuda meie juures ja kui objektid on nii suured, et neid pole mõistlik stuudiosse tuua, tuleme fototehnikaga kohapeale.

Olenemata fotosessiooni toimumiskohast, paneme suurt rõhku valguse seadmisele, et fotol säiliks pildistatava objekti kontrastsus ja värvid. Nii jäävad pildid peale töötlust detailsemad ja ilusamad nii trükistel kui veebis.

 

Erinevad lahendused toodete pildistamisel:

 • Toodete pildistamine nende loomulikus keskkonnas e. stiliseeritud foto – parim viis fotograafia abil loo jutustamiseks ja toote kasutamisest ülevaate andmiseks. Lisaks annab see aimu toote proportsioonidest. Selliseid fotosid kasutatakse sageli toodetel, mille puhul kaunis tootefoto mõjutab ostuotsust, nt toit, luksuskaubad, riided jmt.
 • Esemete jäädvustamine valgel või tumedal foonil – neutraalne taust kõrvaldab segajad ja toob eseme värvid ning detailid hästi esile. Sobilik näiteks tootekataloogidesse ja e-poodi (eriti hea on kõrvutada stiliseeritud ja taustata/valge taustaga fotosid).
 • Tootefoto läbipaistva taustaga (tausta eemaldame fototöötluse käigus) – samuti hea lahendus, kui soovid toote panna plakatile, kataloogi või veebi.
 • Tootepilt varjudega või ilma – vastavalt soovile jäävad ühtlase või läbipaistva taustaga fotole toote enda varjud või eemaldame need.

Fototöötlus ja täiendavad teenused parima tulemuse saamiseks

Fototöötlus on kauni tootefoto saamiseks osa tööprotsessist. Selleks, et pilt jääks silmale ilusam vaadata ja et fotot oleks võimalik soovitud kohas kasutada, töötleme kõik pildid. See hõlmab näiteks värvide parandamist, tootmispraagi või muul viisil tekkinud kahjustuste eemaldamist ja vajadusel proportsioonide parandamist.

Fototöötlusteenust pakume ka väljaspool meie firmat tehtud fotodele (sh ka inimestest, arhitektuurist, loomadest, loodusest jm tehtud fotodele).
Kõik fotod edastab meie fotograaf kliendile tema jaoks sobivas formaadis.

Kuna PR Disain pakub lisaks fotograafiale ka disaini-, veebi- ja trükilahendusi, saab soovi korral tellida meilt terviklahenduse, st et kujundame fotodest kohe ka reklaamplakati või teeme hoopis pildistatud toodete internetis müümiseks e-poe. Nii säästad energiat ning saad soovitud lõpptulemuse oluliselt kiiremini, võrreldes iga teenuse erinevast kohast tellimisega.

reklaamfoto-toodete-pildistamine (1) reklaamfoto-toodete-pildistamine (3) reklaamfoto-toodete-pildistamine (4)

Miks tellida reklaam- ja tootefotod PR Disainilt?

 • Rohkem kui 10 aastat kogemusi toote– ja reklaamfotode pildistamises
 • Oma stuudio, kuid vajadusel tuleme pildistama ka kohapeale
 • Vajalik fotograafia varustus kvaliteetsete piltide tegemiseks
 • Meie juures saad hõlpsalt jäädvustatud ka keerukamad tooted (näiteks ehted, pärlid, mustriga kangas jm)
 • Toodete pildistamine on võimalik erinevates keskkondades
 • Töötleme kõik fotod ja edastame need sulle sobivas formaadis
 • Saad mugavalt ühest kohast tellida ka disaini-, trüki– ja veebilahenduse
 • Kiire teenindus ja kliendisõbralikud hinnad

Tootefotod ja reklaamfotod on meie peamises fookuses, kuid lisaks saad tellida meilt ka muid fotosessioone.