Disain ja kujundamine | PR disain
:::: MENU ::::

Disain ja kujundamine

  • veebr. 10 / 2015
  • 0

Disain ja kujundamine

Disain ja kujundamineKui vajad kiiresti kujundust või soovid olemasolevat muuta, siis oled õiges kohas!

Pakume kujundus- ja trükiteenust paljudele erinevatele toodetele: visiitkaardid, flaierid, plakatid, voldikud, brošüürid, kleebised ja etiketid, reklaamid (k.a veebireklaamid), raamatud, ajalehed ja ajakirjad, kutsed ja kaardid, kalendrid, kataloogid, lauarääkijad ja menüüd, pakendid, blanketid, tunnistused, (veebi)bännerid, logod, firmagraafika, auto-, akna-, seina- ja põrandakleebised jm. Kui sa enda soovitud toodet nimekirjast ei leidnud, kirjuta julgesti ja leiame lahenduse!

Tasu kujundusteenuse eest sõltub töö keerukusest ja ajakulust ning ka algmaterjali kvaliteedist. Mida täpsem on olemasolev info, seda kiiremini kujundamine sujub. Väiksemate kujunduste puhul saame esmased kavandid valmis mõne tunni jooksul. Enne trükkimist saadame kujunduse(d) e-postiga ülevaatamiseks ja kinnitamiseks.

 

Täpsemalt erinevatest kujundustest ja toodetest

Logo

Tellides logo kujunduse, teeme 2-5 erinevat kavandit, millest saab valida sobiva lahenduse. Vastavalt ettepanekutele ning soovidele muudame seda, kuni tulemus on just see õige. Soovi korral töötame välja ka firmagraafika. Lisaks logo kujundamisele on võimalik tellida ka vanade logode moderniseerimist või taastamist (kui alles on ainult näiteks väike jpg-pilt, aga vaja on vektorfaili, et printida suur bänner).

 andes


Visiitkaardid

Traditsiooniline infokandja, mis edastab eraisiku või organisatsiooni kontaktandmeid. Visiitkaart peab olema hästi läbimõeldud, ilusalt kujundatud ja trükitud. Kui soovid visiitkaarte kiiresti ja soodsalt, on selleks parim lahendus digitrükk. Standardsed visiitkaardi mõõdud on 90 x 50 mm ja 85 x 55 mm. Vajadusel trükime ka erimõõdulisi ja/või erinevate töötlustega visiitkaarte: lamineeritud, folioga, ümarate nurkadega, sätendaval paberil, reljeefsel paberil, läbipaistvad, plastikust jne.


Flaierid

Üks tuntuim, soodsaim ja kõige kiiremini valmiv moodus reklaamsõnumi edastamiseks. Praegusel infoajastul võib tunduda aegunud lahendusena, kuid see toimib. Hea flaieri puhul on kõige tähtsam kujundus ja info, mida see edastab – see peab olema hästi läbimõeldud, teemakohane ja sihtgrupi tähelepanu haarav. Lisaks oskuslikule kujundusele saame pakkuda ka flaierite trükki. Flaierid trükitakse peamiselt silk või gloss paberitele. Paberi paksus on 120-200 g, formaatideks enamasti A4, A5, A6, A65.


Voldikud

Voldik on üks või mitu korda kokku murtud reklaamleht. Hea ja kompaktne lahendus toote või teenuse tutvustamiseks, kui infot on rohkem, kui flaierile mahuks. Voldidikud erinevad formaadi ja kokkumurdmiskohtade poolest. Trükime enamasti 130-200 g paberile. Järeltöötlus: voltimine, nuutimine, lamineerimine ja lakkimine. Enamlevinud voldiku tüübid on V-, Z-, G-, M-volt, aken ja erikujuline.


Kalendrid

Üllata lähedast või koostööpartnerit meeldejääva kalendriga. Igas kuus võivad olla sinu enda valitud fotod ja kuupäevadele on võimalik lisada märkmeid, sünnipäevalaste nimesid või märkida ära olulised kuupäevad. Trükime ja kujundame kõiki enamlevinud kalendreid: tava-, mono-, trio-, poster-, laua- ja taskukalender. Lisaks on võimalik posterkalender tellida seinakleebisena.


Väikesemõõdulised kleebised ja etiketid

Kleepsude valmistamine algab õige materjal valikust. Pakume laias valikus kvaliteetseid materjale etikettide ja kleebiste jaoks nii lühi- kui pikaajaliseks kasutamiseks sise- ja välistingimustesse. Vastavalt kasutusele on võimalik teha kleebiseid tootepakendile või sõiduvahendile, tootedispleile või kaupluse vaateaknale, valguskastidele jne. Kleebisest saab välja lõigata kõiki tekste, kujundeid, logosid jm. Enamasti on kleebis kõige soodsam ja kiirem lahendus!


Klaasi- ehk aknakleebised

Aknakleebised teevad ettevõtte paremini märgatavaks ja professionaalne kujundus äratab tähelepanu ning usaldust. Tavaliselt lisatakse akendele firma sümboolika, mõned tegevusala märksõnad ning lahtiolekuajad, aga ka näiteks kampaaniainfo. Akendele on võimalik kleebised paigaldada nii sisse- kui väljapoole. Sissepoole kleebitud kleebised on ilmastiku ja vandaalide eest kaitstud, kuid kindlasti tuleks arvestada sellega, et klaas võib kleebist moonutada, eriti juhul, kui klaas on toonitud. Väljapoole kleebitud kleebised tuleks alati kindlasti lamineerida, et neid ilmastikuolude ja kulumise eest kaitsta. Siseruumides kasutamiseks on populaarseim valik nn jääklaasikile ehk liivapritskile, aga ka spetsiaalsed valgust läbikumavad värvilised dekoratiivkiled.


Autokleebised

Auto on parim reklaampind – kui sõitmist on palju, näevad sinu ettevõtte sümboolikat sajad inimesed päevas. Valmistame kleebiseid sõidukitele kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest. Autokleebistele saame pakkuda täisteenust – nii kujundust, trükki kui paigaldust.


Sildid ja viidad

Valmistatakse enamasti PVC plaadile või siseruumides kasutamiseks ka KAPA plaadile. PVC plaatide paksused on 2-10 mm. Värvus valge või must, kuid eritellimusel on võimalik kasutada ka värvilist PVC plaati (värvitoonid on siiski piiratud, kui just ei ole soovi tervet plaati värvilise kilega katta). Sildid lamineerime kaitsva mati, poolläikiva või läikiva kilega, mis pikendab nende eluiga. PVC plaat on ilmastikukindel ja suhteliselt tugev materjal. Eriti tugeva sildi saab, kui kasutada alusmaterjalina alumiiniumkomposiitplaati.


Suuremõõtmelised bännerid ja reklaamid

Suurte bännerreklaamide tootmisel kasutame erineva paksuse ja tugevusega, kvaliteetseid materjale vastavalt sellele, kas bänner/reklaam paigutatakse siseruumidesse või välja. Vajadusel paigutame servadesse kinnitusrõngad ehk öösid, millega saab banneri soovitud kohta lihtsalt paigaldada.


Fotokapa

Meilt on võimalus tellida KAPA plaadil pilte näituste jaoks või näiteks koju seinale. KAPA plaadil pildid on kerged ning need saab seina riputada spetsiaalsete kaasasolevate kinnitustega. KAPA plaadi paksused on 3, 5, 10 mm. Mõeldud kasutamiseks sisetingimustes, kuna plaat võib niiskuse mõjul kõverduda.


Lõuend ja raamimine

Pakume satiinpinnaga (pigem läikiv) ja mati pinnaga lõuendit. Fotolõuendi alusraam on tavapäraselt puidust ning 2–3 cm paksune. See annab pildile hea ruumilisuse ja toob teose seinast eemale. Tellida saab kõikvõimalikke suuruseid. Väga suuremõõtmeliste lõuendite puhul kasutame alusraamina alumiiniumraami.


Fototapeet

Kui soovid koju või kontorisse seinale mõnda erilahendust, siis on selleks parim lahendus fototapeet. Just sinule sobiv kujundus või pilt on võimalik trükkida spetsiaalsele materjalile ja hiljem kleepida seinale. Materjalivalik on küllaltki lai ja sõltub kliendi soovidest ning paigalduspinnast.


Valguskasti kile, kleebis ja riie

Kui soovid muuta kujundust või infot valguskastil, siis vahel piisab ainult valguskasti kile või kleebise vahetamisest. Valguskasti kilele ja kleebisele on võimalik printida sama kvaliteetselt kui paberile. Kui ei soovi kilet või kleebist, on olemas ka spetsiaalne valguskastiriie.


Plakat/Poster

Plakatite valmistamisel kasutame enamasti 150-250 g paberit. Valikus on suur hulk nii mati kui läikiva pinnaga pabereid. Standardmõõdud alates A4 kuni A0 (841 x 1189 mm), võimalik ka erimõõdud kuni 1320 mm laiana (pikkus piiramata)!


Roll-up bänner

Väga mobiilne ja soodne esitlusvahend. Roll-up on kiiresti kokkupandav, kerge, võtab vähe ruumi ja tänu kandekotile on seda üsna lihtne transportida. Roll-up’e on võimalik tellida väga erinevate laiustega (600-3000 mm) ja isegi lauapealsete mini-versioonidena (A4 ja A3). Populaarseimad laiused on 800, 850 ja 1000 mm. Lisana on võimalik juurde osta valgusti.


L-bänner

Bännerstend, mille graafikat on võimalik vahetada ja mitme bänneri ühendamisel on võimalik moodustada reklaamsein. Bännerstendi graafika hoidjad on snap-lock süsteemiga. L-bännerstendi komplekti kuulub stend ja kandekott. Lisana on võimalik juurde osta valgusti.


X-bännerstend

Reklaamstend, mille mehhanism on alumiiniumist ja fiiberklaasist. Kasutatakse enamasti messidel, näitustel, tooteesitlustel, kaubanduskeskustes jne. Bannerstendiga on kaasas kandekott. Lisana on võimalik juurde osta valgusti.


Teeme trükistele ka järeltöötlust (lõikamine, lamineerimine, nuutimine, voltimine, kleepribade paigaldus, klammerdamine, kammköitmine).