KAMPAANIA! Iga teine fotolõuend -50% I PR disain
:::: MENU ::::

KAMPAANIA – Iga teine fotolõuend -50%

  • dets. 12 / 2018
  • 0

KAMPAANIA – Iga teine fotolõuend -50%

KAMPAANIA ON LÕPPENUD!

Iga teine fotolõuend -50%

Alates 12. detsembrist kuni 8. veebruarini 2019 käib kampaania, mille raames on iga teine* fotolõuend -50%!
Tellimiseks saada kiri repro@perrepro.ee või täida päringuvorm.

Fotolõuend aitab talletada mälestusi ja on ideaalne kingitus lähedastele või iseendale

Fotolõuend on aegumatu ruumikujunduselement nii kodus kui kontoris. Lõuendile saab trükkida kõike – portreefotodest ja perepiltidest loodusfotode ning kunstireprodeni. Tähtis on vaid hea kvaliteediga foto. Kui endal foto puudub, saame pildi osta pildipangast (nt Shutterstock või Adobe stock).

Fotolõuendil on veel mitmeid eeliseid:

  • Võimalus printida ka kehvema kvaliteediga pilte, mis fotopaberi jaoks “lahjaks” jäävad. Kanga struktuur nimelt aitab “peita” vigu.
  • Võimalus näidata pilte ka pealisraamita. See on eriti hea lahendus moodsas puhaste joontega interjööris, kuhu raamitud fotod nii hästi ei sobituks.
  • Lõuendile trükitud fotol on isikupära. Kanga struktuur, alusraami paksusest tingitud ruumilisus ning pildi jätkumine servadel annavad põneva lisamõõtme.
  • Erimõõdud ei too lisakulutusi. Kui tavalise raamitud foto puhul on erimõõdus raami tellimine lisakulutus, siis lõuendi puhul jääb see väljaminek tegemata.
  • Tootmine on kiire. Kas kujutad ette kaua võtaks aega ühe detailse looduspildi maalimine? Printer teeb selle töö ära kordades kiiremini.

Meilt tellitud lõuendid on alati korrektselt raamitud ning igal lõuendil on taga spetsiaalne riputustross, mis tähendab, et saate kõik fotod kohe ilma suurema vaevata seinale riputada.
Fotolõuend kuusk, talv Fotolõuend jõulubeebi Fotolõuend jõulud - laps ja karu Fotolõuend - meri Fotolõuend - panoraam interjööris Fotolõuend magamistoas

Esita päring juba täna!

Nimi *

Telefoninumber

E-maili aadress *

Teema *

Kirja sisu *

 

Kampaania reeglid ja tingimused:

1) Kampaania korraldab Perioodika Repro OÜ

2) Kampaania kestab 12.12.2018–8.02.2019

3) Allahindlus kehtib puitraamile pingutatud fotolõuenditele (sügavus 2 cm) ning lõuendile maksimaalsete mõõtudega kuni 1800 x 1250 mm.

4) *Allahindlust -50% arvestatakse igalt teiselt soodsamalt lõuendilt ja see ei laiene saatmiskuludele.

5) Allahindlust arvestatakse päringutelt, mis on saadetud vahemikus 12.12.18 kl 00.01 kuni 8.02.19 kl 23.59. Päringutelt, mis saabuvad enne või pärast nimetatud vahemikku allahindlusprotsenti ei arvestata.

6) Vääramatu jõu asjaolude ilmnemise korral on Perioodika Repro OÜ-l ühepoolne õigus kampaania katkestada, teatades sellest kohe sotsiaalmeedia vahendusel.